Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két szopi között a ti babótok...

Két szopi között a ti babótok fennvan?

Figyelt kérdés
A kislányom 2 hetes és délelött a 2 szopizás között fenn van. A ti kisbabótok mennyit volt ébren ennyi idősen?
2009. febr. 3. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám egész pici korától kezdve kevesebbet alszik az átlagnál, akkoriban nappal csak 2-3 órát aludt több részletben. Igaz, hasfájós is volt. Tehát sokat ébren volt 2 szopi között is.
2009. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már pici korában is két szopi között volt, hogy egyáltalán, de volt hogy végig aludt, de nagyátlagban 1,5-2 órát fennt volt. Ha nem akar aludni, ne altasd feltétlenül.Én is így csináltam, s beállt egy idő után.
2009. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam még csak másfél hetes de most nekem is 3 órát volt fent két szopi között.2-3 napja nem alussza végig a nappalt csak az éjszakát és kb 1-1,5-2 órákat van fent szopik között.Szerencsére éjjel egyből vissza alszik cicizés után.

2009. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor nem aggódom, már azt hittem nem elég laktató a tejcsim.

Boldog babázást

2009. febr. 3. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ennyi idős volt a babám, nekem is volt olyan, hogy fennt volt két szopi között, mert nem figyeltem a jelekre, hogy mikor fáradt. Most 8 hetes, de minden szopi után 1-1,5 órát alszik. Nappal 3 óránként eszik, éjjel 1,2 óra körül kel elöszőr és utána 3 óránként.
2009. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!