Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggodó anyuka! kisfiamnak a...

Aggodó anyuka! kisfiamnak a hallásvizsgálaton eltérés volt a két fül között! Nem náthás, nem köhög, de mégis végbélbe 37,7-et mérek most már 2 nap alatt 3szor! Nem tudom a kettő összefügg e! De nagyon megijedtem! Már mindenre gondoltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Dec.22.én felszurták mindkét fülét,és most kellett menni hallásvizsgálatra!eltérés volt a két fül között vmi olyasmit mondtak hogy nem levegősödött még be az egyik!Nem gyógyult volna meg?Hivtam a fül orr gégészünket de csak hétfőn tudunk hozzá menni!A lázat azért mértem mert melegnek érzem!Láttam tegnap reggel hogy kibujt még egy foga és kettő nagyon fehérlik!Lehet attol?Vagy nagy a baj?Eddig szépen aludt éjjel is,de most 4*5*fent van!
2011. jan. 21. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Végbélben le kell vonni,igy csak 37.2 a láza vagyis semmi.Néha a babáknak magasabb a hömérsékletük.Ha jön a foga akkor meg teljesen normális egy kis hőemelkedés.Füle miadt ne aggodj nekünk is volt hasonlo 2 hét mulva ujra nézték és akkor már rendben volt
2011. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37,2 ami a babáknál teljesen normális! nekik magasabb a testhőjük! Ne méregesd folyamatosan a lázát, ha melegnek érzed akkor mérd csak
2011. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nem láz, sőt még hőemelkedés is alig. Teljesen normális ha időnként 37,2. valószinű az a foga miatt van.

Nem lehet hogy nagyobb az orrmandulája? Nekünk pl ez okozott 50%-os hallásromlást az egyik fülére, a másikra meg 75%-osat.

Sztkban már kiírták, hogytubust akartak raknak a fülébe. Hát elvittem maszekul egy gégészhez, azt mondta nem kell tubus se, meg szurkálgatni se, adott szuper készítményt, ami javított a hallásán, plusz kivették az orrmanduláját, 100%os mindkét füle!

De szerintem ha nem nagy az ormmandula,akkor is inkább vidd tovább, mert én azt mondom inkább rakjanak bele fél évre egy tubust, és legalább szellőzik, mint szúrkáják szegénynek. az borzalmas :(

2011. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!