Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyereketek mennyi...

2 év körüli gyereketek mennyi húst eszik? Enyém sajnos alig, nem szereti. Ez baj? Csak kolbász és virsli, esetleg pár falat rántott hús.

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor az enyém meg a másik véglet. Állandóan húst enne. De nem felvágottat, hanem rendes husit. Én meg emiatt találom egysíkúnak az étkezéseit. Szóval nem vagyunk egyformák,egyáltalán nem baj,ami nálatok van.
2011. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eleget.

szereti a sült csirkét abból megeszik két szeletet

a sült rántott májat is 3 db

a kolbász -sülve- 4-6 karikát.

rántott husi: egy kisebb szeletet

szóval nem panaszkodom... ami nem annyira hús pl. virsli 3és fél db. párizsi 10 dkg. simán lecsúszik.

2011. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettőből van :)

Az egyik húst hússal, a másiknál örömtáncot lejtek, ha egy falat husit eszik. Ez általában kimerül a virsli-kolbász-rántott hal hármasban. Nagy ritkán pedig hamburgerhusi, de ha fasírtnak hívom, vagy egy picit vastagabb, azt nem eszi meg.

2011. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szinte semennyit. csak darált húsos ételekben esetleg(makaróni, rakott dolgok). de ez minimális.

kolbászt, felvágottat, virslit egyáltalán nem eszik, max. a virsliből 2-3 karikát. ilyen rántott húsos, sült húsos dolgokat még soha életében nem evett. halat, halrudacskát is próbáltam-semmi.

ja, néha pár falatot a puhább fasírtokból.

2011. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én 2 éves kislányom szerintem kevés hust eszik. Szereti a kolbászt, párizsit, virslit, de max heti 1-2 alkalommal eszik egy kis csirkét vagy halat. Májat sehogy, sertést és marhát sehogy. Amugy nem mondanám, hogy keveset eszik, csak épp ami van, amit mi is eszünk. Például a héten még nem is evett hust, csak párizsit (azt minden reggel), mert marha husbol főztem. De a töltöttkápsztát szereti, és abban van darált hus.

Rántotthust csak csirkéből, de max 1-et.

2011. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!