Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adható füstölt sajt...

Mikortól adható füstölt sajt és olyan étel, amiben füstölt kolbász főtt (pl. lecsó)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én már 6-7 hónaposan adtam sajtot,és kolbászos ételt.Igaz csak paprikáskrumplival. Lecsót csak 9 hónapos kora körül. Most 13 hónapos,és már mindent eszik.
2010. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

gratula!

1 éves kortól.

2010. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Pff nem halt meg a gyerek te nagy okos!

Miért ne adhatna nwki 6 hónaposan egy kis kanál paprikás krumplit? Mostanában nagyon nagy divat lett hogy szigoruan csak ennyi idős kortól lehet ezt és ezt! Nyilvánvaló, hogy nem fogok neki szalonnát meg tatár beaf steaket adni 3 hónaposan, de ugyanugy kikalája a normál kaját mint bárki más!

2010. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jav: neki
2010. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

nagyokososzd azt, aki felnevelt te vadidóta. mit képzelsz te magadról?????

ne engem kóstolgass te szerencsétlen. tömd a gyereked a sok szarral, mit foglalkozom vele, nem írtam semmi rosszat, csakh. gratula.

2010. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na jó, de valaki 6 hónaposan kezdi a hozzátáplálást (mint mi is), az nagy valószínűséggel nem paprikás krumplival meg füstölt kolbásszal teszi! :)

Az én fiam egy évesen már evett olyant amiben füstölt kolbász főtt, de magából a kolbászból nem adtam neki.

2010. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hűűű! Nem azért írtam ki ezt a kérdést, hogy ölre menjenek emberek, csak már annyi mindent hallottam erről is (2-3 éves korig ne)és érdekelt a Ti véleményetek. Amúgy az én fiam már 15 hónapos és én is adtam neki a minap.

Köszönöm az érdembeni hozzászólásokat!

2010. jún. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!