Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyümölcslék itatásakor nem...

A gyümölcslék itatásakor nem eszik kevesebbet a baba egyéb ételekből, pl. főzi, tápszer, pépek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,nem telíti el a kis gyomrukat? A lányom 6 hós,csak vizet iszik,de sokan kérdezik,miért nem itatom gyümilével is.De így is alig megy a súlya most felfelé,félek akkor méginkább megtorpanna.

Tapasztalatok?


2009. febr. 3. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább vizet adtam neki, gyümilét ritkán s egyrész gyümilé, kétrész víz hígításban...nem töményen...étvágyát nem vette el...mostmár csakiis vizet iszik....ha nem adtál neki gyümilét s vizet elfogadja szerencsés vagy, sztem nem kell gyümilevet adnod
2009. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én babám gyümilevet iszik, de csak azért mert sehogy sem issza meg a vizet :(((


Teljesen fölösleges cukros levekkel itatni, ha nem muszáj. Hiába nincs bennük hozzáadott cukor, a gyümölcscukor benne van.


Örülj neki, hogy megissza a vizet, én mit nem adnék érte, ha ilyen rendes gyerkőcöm lenne!!! :DD

Nehogy rászoktasd a levekre!

2009. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én babám sem hajlandó a vízet meginni, így gyümölcslevet és teát adok neki. Nem vettem észre, hogy ettől kevesebbet enne!
2009. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok.
2009. febr. 4. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!