Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy a baba...

Mitől lehet hogy a baba pisije kellemetlenül erős szagú? Ez normális?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja vettük észre hogy reggelre nemcsak a pelenka de a pizsi is erős pisiszagú lesz. Használtunk más és nagyobb pelenkát is de a szag maradt, napközben is néha érezni, akkor persze lecserélem de nincs tele. A másik lányunknál ilyen nem volt, nem lehet valaminek a jele? 7 hónapos, napi 3-4 pelenkát cserélek.
2011. jan. 21. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ma voltam tanacsadason, es az egyik anyuka ugyanezt meselte. Ot elkuldtek vizeletvizsgalatra. Bar naluk az is gond volt, hogy kevesebbet evett is a pici, es kaki is ritkabban volt.
2011. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hán nem tudom pontosan milyen nálatok, de a húgyúti fertőzésnél mondják más szagúnak. A gyógyszertában lehet kapni vizeletgyűjtő tasakot és a gyerekorvos a rendelőben meg tudja nézni, hogy van-e gond. Legalábbis nálunk így megy.
2011. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itass vele többet, de a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvost.
2011. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a hugyuyti fertőzés egyik jele volt, hőemelkedés mellett

ez az én kérdésem volt anno:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fentieken túl lehet a túl sok fehérje bevitel, nálunk ez volt. Lecsökkentettük a húsadagot és helyrejött
2011. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,a linket!

Nincs hőemelkedése, húst még nem evett csak oliva olaj kerül a főzelékbe, de csak pár napja. Nem látszik betegnek, vagy hogy fájna a pisilés, de elviszem a dokihoz kedden.

2011. jan. 21. 21:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Most hogy jobban végig gondoltam, amióta eszik pépeket, tényleg valamennyivel kevesebb folyadékot fogyaszt. Remélem ez lesz csak az oka... köszi mégegyszer!
2011. jan. 21. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!