Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányomnak megfogt...

5 hónapos kislányomnak megfogtam a haját és egy csomó a kezembe maradt. Normális állapot ez? Most cseréli a haját vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem két gyerekem van és sosem fordul elő hasonló dolog.


Igaz egyikük sem született túl nagy hajjal.

Talán a tiédnak dús hajacskája volt már születésekor is?

2011. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy hajjal született, csak aggódom, hogy kóros.
2011. jan. 22. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Mi ezért vágtuk le a lányomnak 4 hónaposan a haját,mert borzasztóan hullott.Le lett gépelve egész picire,nagyon szépen bedúsult és nem hullik.Én tudom ajánlani hogy vágd le neki,hidd el szépen helyre jön,és megerősödik.A baba haj hullik ki,nem hiszem hogy kóros lenne.
2011. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hós a fiam,igaz, nincs nagy haja, de ha babakefével fésülgetem, tele a kefe hajjal. Ez normális, a babahaj kihullik és nő helyette a "normális" haj. Nálunk lehet is látni, nagyon pici kis pihék(szőkék vagyunk). Először elöl és a feje tetején kezd el hullani, majd a többi. Nagyon murisan néz ki, mint egy öregember:)))Mondjuk lánynál talán nem olyan vicces.
2011. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!