Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lázcsillapítót vegyek?

Milyen lázcsillapítót vegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap beleázasodott, germicin kúpot adtam, de mára elfogyott. Milyen recept nélküli lázcsillapító vált be nektek?
2011. jan. 22. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi pont így jártunk, tegnap már csak egy fél germicid kúpunk volt. Mi nureofen kúpot gyermekeknek vettünk, és használt. De van nurofenből szuszpenzió is, és van még a panadol baby, ami szintén szirup. Én azért választottam a kúpot, mert most hogy beteg, elég háklis szegénykém, még a kedvenc ivőlevét is ellőki, nem vagyok biztos benne, hogy a lötyit sikerülne normálisan beadni, a kúpot meg akkor is fel tudom tenni, ha tiltakozik.
2011. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk nurofen van ittohn...
2011. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi

Amúgy enyém sem nagyon akar inni, pedig ilyenkor muszáj. Kortyonként erőltettem be neki.

2011. jan. 22. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
nurofen kúp. a szuzpenziót kihányja,illetve mindig figyelem,hogy legyen itthon több fajta is,hogy ne járjunk így.
2011. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nurophen szuszpenzió. Sosem kúpoztam(első 3 hónapba se kellett), én is utáltam, neki se használom.Nem is szereti, egy párszor kapott Viborcul kúpot de nem is használt.Íhy maradok a szuszpenzióknál.
2011. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nurofen szirupot hasznalunk:)
2011. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nurofen kúp és Panadol szirup van itthon.

Nap közben, ill. lefekvéskor inkább kúpot adok, azt hatásosabbnak tartom, de éjjel, félálomban ha nagyon forrónak érzem, csak benyomok egy adag szuszpenziót a szájába, mindenkinek könnyebb így.

13 hós kisfiú mamája

2011. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!