Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem igazán vált be a...

Ha nem igazán vált be a Stodal (1hét alatt), akkor mit adjak 15 hónapos kisfiamnak hurutos köhögésre? Orvos azt mondta elég a Stodal, de én úgy látom nem akar elmúlni neki.

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
vidd vissza a dokihoz.a fiamnak kiderült,hogy hörghurutja van,gyógyszer kellett a stodal mellé.így is egy hét alatt múlt el.
2011. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekünk sem vált be a Stodal.

Vettem Rhinathiolt azt is lehet adni 1 hónapos kortol.

Már 4 napja azt szedjük és már jobb. Nem köhög annyira csúnyán.

2011. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvos!


A Stodálnál sokkal többet ér a Hustensaft (lándzsás útifű szirup), de figyelj oda melyiket veszed, mert van többféle.

Baby luuf balzsam a hátára és figyeld meg jobban lesz. De a dokihoz vidd el mindnenképp, ha kell ügyeletre és így másik doki is véleményezheti az állapotát!

2011. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak nagyon igazat adok. Nekünk csak a balzsam segített, főleg az éjszakai "fulladásos" köhögés ellen. Igaz, minden nap 2 váltás ruha elment, pizsiből is minden nap újat adtam rá, mert nagyon erős mentolos illata van, de nekünk nagyon bevált. Sajnos a lándzsás utifüvet az én fiam kiköpi, a Sinupret is gyógynövényes, azt elfogadja és nem is kell kidobni 1 hónap után felbontástól, mint a Stodalt...
2011. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönom mindenkinek a válaszokat!
2011. jan. 23. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!