Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 11 hónapos, szépen...

Kislányom 11 hónapos, szépen jár már magától is, vettünk neki egy Nike cipőt, csak ezt tűrte meg a lábán, tud benne járni, jó ez első cipőnek Neki? Linkelek egy képet

Figyelt kérdés

Nem ennyiért vettük, le volt árazva a Deichmannba:)


[link]


2011. jan. 22. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem nem jó, mert nem fogja a bokáját. :( De biztos lesz nálam okosabb...
2011. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni? Mert bent a lakásban nem kell neki cipő, kintre meg ez elég karcsú így télen...
2011. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia,

szerintem sem jó, nem tartja a bokáját rendesen. Ráadásul ezek a sportcipők nincsenek megfelelően kiképezve egy járni tanuló/kezdő babának.

Ortopédián nekünk felhívták a figyelmet erre, még első csípő vizsgálatkor, 6 hetesen. Az orvos ilyen cipőt javasolt:

[link]

vagy salus-t

2011. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó,mert nem fogja a bokáját.Az első cipő nagyon fontos,hogy jó legyen!!!
2011. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

itt nézd meg:


[link]

2011. jan. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lakásban nem használunk cipőt, akkor adom rá, ha kocsival megyünk bevásárolni, és a boltban is járni akar. Az utcán még nem akar menni. Van neki csizmája, rendes babcsizma, csak nem tűri meg a lábán.
2011. jan. 23. 13:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Hozzászóló, a csatolt oldalon az első szandi fogja a bokáját?
2011. jan. 23. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem az első szandit venném,van ott magasabb szárú is.a deichmannba nagyon jó kis cipők vannak,én is ma fogok venni a lányomnak,vagy az assoba.utolsó voltam
2011. jan. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!