Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM bababónusz kupon. Ez a...

DM bababónusz kupon. Ez a fajta hogy működik?

Figyelt kérdés

Egy hete kaptuk és Márka-joker van ráírva. "E kupon ellenében egy vásárlás alkalmával 25%-kal vásárolhat meg többféle Hipp terméket."


Ez most mit jelent? Egy Hipp bébiételből, stb. kapok 25% kedvezményt vagy ha 10 üveggel veszek akkor mind a 10-ből lejön a 25%? Nekem ez nem egyértelmű.


2011. jan. 23. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindegyikből. Azt írja: egy vásárlás alkalmával csak egy kupon váltható be, amellyel azonban több termék is kedvezményesen megvásárolható. Vagyis ha veszel 20 üveggel, mind a 20 negyed áron kapható majd. :)
2011. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagyis nem negyed áron, hanem 3/4-ed áron:) bocsi:)
2011. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem 30 üveggel és az összesből vettél le a 25%-ot!Plusz még volt egy 15%-os kuponom is,ha magasabb összegért vásárolsz,mint 5000 forint!És még azt a 15%-ot levonták.Így nagyon jó jártam vele.
2011. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

OFF!


Bocsánat, kicsit kérdezősködnék, mert kezd betelni az izékém...


Ezzel a Hipp kuponnal együtt jött Pampers Premium Care kupon is?

Csak mert kb két hete olvastam itt egy kérdést, amiben dm bababónuszban kapott a kérdező Premium Care kupont. Én azóta se kaptam olyat...


Most meg itt ez a Hipp kupon! Engem mindenből kihagynak???? Mostmár kezdek mérges lenni, mert pont Premium Caret használunk, és ha veszek üveges bébiételt, akkor Hippet veszek! De én még egyik kupont se kaptam... :(((

2011. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ezt nem a bababónusz küldte, hanem maga a DM, az active beauty program, csak most babás kuponokat küldtek, kb. 2 hete.

2011. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12.13 vagyok!Igen együtt jött a premium care-s kuponnal!De nem is én kaptam,hanem anyum,aki nem bababónuszos.
2011. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszi az infót! Végülis mindegy lenne, hogy active beauty vagy bababónusz, mert mindkettőben benne vagyok, de kupont sehogy nem kaptam...

Mindegy, két hete a premium care-s kuponnál is azt mondtam, hátha jövőhéten! Most is azt mondom, hátha jövőhéten kapok. Ha nem, akkor meg így jártam...


Ja, még egy kérdés, meddig érvényesek ezek a kuponok? Mert ha január vége, akkor már nem hinném, hogy kapni fogok belőle!

2011. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Február 28, úgyhogy még van időd:)
2011. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor még várok, hátha... :)
2011. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok, bocs az off-ért, csak az egyik hozzászólónak üzenném, hogy én sem kapok soha semmit, pedig mindkettőben benne vagyok és gyakran váltok be-ki kuponokat, kuponfüzetet is, de postán soha nem hoznak semmit. Már kezdem néha azt hinni, hogy a postás lenyúlja!
2011. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!