Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek a babájának van Adamo...

Kinek a babájának van Adamo hintája? Milyen? Szereti?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 hónapos korunk óta van, kislányom imádta (már 2 éves, mostanában már nem használja nagyon) mindig is. Pici babaként még el is aludt benne sokszor. Kb. másfél éves koráig rengeteget hintázott benne. Bármerre mentünk, utaztunk, vittük magunkkal, mert csak egy faág kell hozzá, hogy használni tudd.
2011. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

3 gyermekes anyaként mondom, hogy ennyire jó találmány nem sok van. Mi a harmadik lányomnak vettük mikor másfél hónapos volt. Előtte rengeteget ringattuk mert nagyon hasfájós volt. A hintában rögtön elmúlt mindig a hasfájása és napközben abban aludt el. Most már 9 hónapos a lányom de a mai napig abban alszik napközben, valamint egy mozdulattal átállítom döntött helyzetbe, így leér a lába és rugóztatja magát és ugrál. Egyszerűen imádjuk.

2011. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, szereti a kisfiam. Egy barátomék vettek először, amikor hozzájuk mentünk kipróbálta a kisfiam is, és nagyon tetszett neki, egyfolytában vigyorgott, ezért eldöntöttük, hogy mi is veszünk egyet. Akkor már 8 hónapos volt. Kb. egy hónapja van meg a hinta, és ha nyűgös, csak belerakom és máris jókedve lesz. Már előbb meg kellett volna vennünk!!! :)) Bátran ajánlom nektek.
2011. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez az egyetlen dolgok, amire bárkinek, bármikor azt mondom, hogy feltétlenül vegye meg, ha babája lesz! A lányom 10 hetesen kapta meg, azóta ez a "gyógyszer",szinte mindenre! Ahogy már előttem írták, nem kell ringatni a gyerkőcöt! És hamarabb elalszik benne, mint kézben, legalábbis a lányom igen. Most már 11 hónapos, és csak hintázni ül bele, de még mindig nagyon szeretjük.
2011. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen, bár én a teszveszen vettem jóval olcsóbban. (8 hós korában kapta, de szerintem egészen pici korában sokat segített volna, sokkal korábban kellett volna megvennem). Szereti, de csak akkor, ha én is ott ülök mellette és lökdösöm, otthagyni nem lehet, mert akkor ki akar jönni belőle.

Ha még csak pár hónapos/hetes a babád, mindenképpen ajánlom!

2011. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kisfiam is imádja, sokszor elaludt benne, ha nyügi volt.Most már rúgja magát el a földtől, és úgy hintázik benne/7 hós/.Imádja, és mi is, ahogy élvezi!Vegyetek, ha megtehetitek!
2011. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk koppintott változat van, de a lényege uaz. Sajnos nálunk nem vált be, nem szeretett benne lenni a babám, és jó nagy helyet foglal, így elcsomagoltam a kistesónak ha majd lesz. mostanában már rendes hintában nyomja, azt szereti. Egyébként akinek van, általában nagyon szeretik, nem tudom, fiamnak miért nem jött be.
2011. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csak ajánlani tudom, habár nekünk is a másolat van, ami negyed annyiba kerül, de szerintem ugyanaz. Az én lányom (most 9 hós) 6 hónaposan kapta, most már ülő helyzetbe szeret hintázni, és imádja, ahogy rugóztatja saját magát. Mi a vateráról rendeltük 7.000.-Ft volt postaköltséggel együtt és 3 nap alatt ideért.

Jó babázást.

2011. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyet otthon nem lehet szerintetek készíteni?

Az utánzatnak mi a neve?

Bocsi és köszi

2011. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is, van a kisfiam 1,5 hóskorában kapta. NAgyon szeret benne lenni, nagyokat alszik benne, most is épp ezt teszi. :) Már lassan 2 órája benne szundizik. Már 8 hós elmúlt.


Egy tanács, miegy vastag zoknit ráhúztunk, alulról az akasztójára, így ha esetleg a hintázás közben vmi fém por keletkezne, az még véletlenül sem tud, a hintában fekvő pici szemébe hullani.

2011. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!