Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogyan telik 11 hónapos...

Kinek hogyan telik 11 hónapos babájának egy napja? Miket eszik, miket csinál? Mekkora már?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

8200 gr, 70 cm. kislány.

8-kor 200 ml tápi, 10-ig játszunk. kutyát sétáltatunk

10-12-ig alszik,

12 ebéd 200 ml főzi.14-ig játék, formabedobós, könyvet olvasgatunk, triciklizünk kint.

14-16. alvás.

16-kor uzsi 200 ml gyümölcs.

19-ig megint játék, séta.

fürdés, vacsi (táp) alvás reggelig.

2011. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

8,5kg 73cm kisfiú

általában 7-kor kel, kb 8-ig játszik a kiságyban, majd peluscsere, átöltözés, reggeli anyatej

játszik (rámol, pakol, azt csinálja amit nem szabadna)

9-10 körül reggeli (gyümölcs vagy lekváros-, vajas-, májkrémes-... kenyér, kifli, kalács)

Néha alszik fél órát délelőtt

délben szinte azt eszi amit mi, levest csak a második után

1-3-ig alszik

felébred jön a rámolás, pakolás ...

elrágcsál egy fél almát

4-5-kor uzsonna tejpép, ebédből valami

7-kor fürdés, anyatej, majd Apa altatja el.

Szinte már szalad. Tiszta rosszcsont. Most jön neki alul az őrlő foga. (8 foga van)

2011. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

Ebédre a főzelékeket még összeturmixoljátok?

Kedves második

Saját készítésű lekvárt adsz a babádnak?mennyi lekváros kenyeret eszik meg kisfiad egy alkalommal?

Az én fiam 10kg/75cm,anyatejes.Kicsit aggaszt,hogy nem hízik már kb 3hónapja tartja a súlyát,de mondjuk arra is gondoltam,hogy most már rengeteget mászkál,ha fogjuk a kezét szaladgál.Azért kérdem mennyit eszik a fiad,nehogy az legyen a gond,hogy most már nem elég neki amennyit adok enni.

2011. okt. 24. 14:41
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam augusztusban volt 9,5kg és most 9,9kg.ennyi idő alatt nem kevés ez a súlygyarapodás?
2011. okt. 24. 14:44
 5/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. vagy turmixolom, vagy csak összenyomom, úgyis olyan puha omlós, és már 6 foga van. pl. zöldbabot jobb turmixolni, de a répát krumplit a levessel csak összenyomkodom.
2011. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

10 kg és 74 cm a kislányom

már önállóan jár(és csak hogy megnyugodj, már 3 hónapja ő is havi 15-25 dkg-okat hízik).

Reggel 8 körül ébred,szopizik,majd félóra múlva reggeli fonott kalács,kenőmájas stb

10kor egy kicsi gyümölcs,ilyenkor általában alszik egy fél órát-órát

Fél1-1 körül ebéd főzelék, de általában már a mi ételeinkből is eszik

Majd alszik 2 órát.

Fél4körül szopizik, fél5 uzsonna, gyümölcs túróval,joghurttal,keksz-szel,vagy ezek kombinációjával, vagy vmi kenyér

Vacsora fél8kor vagy főzelék vagy tejpép

Fürdés,szopozik és alvás fél 9kor


Reggeli után megyünk a boltba,piacra, henteshez,

Alvás után játék, de most inkább az köti le,hogy bebarangolja az egséz lakást,és minden szekrényből kipakol.

Délután még kétszer megyünk ki, fél4 után egy jó félórára

Majd 5 óra után, de ilyenkor alig tudom behozni,tegnap is másfél órát voltunk kinn, de sírás lett a vége,mert nagyon nem akart bejönni.

2011. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiam, 10,5 kiló és 77 cm. Reggel nagyon korán kel 5.30-kor ekkor szopizik, majd felöltözünk, játszunk, én igyekszem gyorsan felsöpörni, felmosni mindenhol. Olyan 7 körül még egy szopi, de ez inkább alváshoz kel. Ilyenkor alszik 0,5-1 órát. 8-10-ig játszunk kocsi tologatás, kergetőzés, kukucs, mondóka, stb. 10 körül tejrizspép+ gyümi evés, kb 11-12.30-ig séta. Itthon egy kis játék, olyan 13 körül főzelék evészet, vagy teljesen pépeset adok, vagy kis pici darabosat (neki még csak 2 foga van alul, illetve most kezdett el kettő felül is bújni), utána van hogy kap egy babapiskótát. 1-1,5 óra alvás (ha mázlim van..nem mindig jön össze :)) majd játék. 16 körül szopi, ha jó idő van séta, ha nincs akkor játék, ekkor jön valamikor haza apa, akkor ővele is játék. 18.30-kor szopi. Játék, készülődés fürdéshez. 20-kor fürdés, kb 20.30-kor tápszer és alvás.
2011. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kis lányom 7kg. Mászik áll, kapaszkodva lépeget, ül. :)

Szopizik és még napi 4-5x kap szilárd ételt is.

2011. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. okt. 26. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Bocsi lemaradtam. Saját készítésű és bolti lekvárt is kapott már. Mikor mennyit akar; a haját leszámítva, szeletelt kenyérből (ami elég vékonyka) 1-2 szeletet eszik meg tízóraira.

Azon ne aggódj, hogy nem hízik, mikor már sokat mozognak nem nagy a súlygyarapodás.

2011. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!