Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babám várom, s a vélemény...

Első babám várom, s a véleményetek kérném, jó a Huggies pelenka, és popsitörlő, vagy még a nivea popsitörlővel szemeztem. Mi a különbség a két huggis között, az egyik 2-5kg, a másik 3-6 kg. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó a Huggies is, én az eljén Huggiest és Pamperst vettem, utána viszont áttértem a Pampersre, nekünk a Huggiesból kifolyt a kaki. (De minden baba más, majd kitapasztaljátok,hogy nektek melyik jön be.) Szerintem felesleges a 2-5 kgat megvenni, mert általában a babák 3 kg körül születnek.Én 3-6kg-at vettem, teljesen jó volt (3200 g-mal született a kislányom). A popsitörlője is jó mind2nek.


Most már (4 hónapos a baba) viszon áttértem a rossmannos, illetve mülleres popsitörlőre, azok sokkal olcsóbbak, és sztm nagyon jók (az illatuk is jó, meg elég vastag, elég nedves). Pelenkában viszont maradtam a Pampersnél (akcióban elég jó áron meg lehet venni)

2009. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a Huggies aloe vara popsitörlő vált be a legjobban, pedig nagyon sokat kipróbáltam. Pellusból Liberot használunk, pedig ott is kipróbáltam a Huggiest is és a Pampers-t is, de ez a legjobban kezelhető és soha semmi nem fojt ki belőle.

A combi vastagságától függ hogy melyik méret jobb rá, amikor fedi egymást a kg. REmélem érted :)))

2009. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a huggies pelus, de minden baba más, minden babának más pelus a jobb.

A 2-5 kilóig az újszülött pelus, nekünk az kb 1 hétig volt jó. A 3-6-ig a 2-es méret, azt 1 hónapig tudtuk használni, pedig akkor még csak 4 kiló volt a babám, mégse volt már jó rá. Pedig jól bevásároltam 2-es méretből, azt gondolván, sokáig jó lesz, most meg ott egy csomó, nem tudom elhasználni.

Az a lényeg, hogy előre ne vásároljál be sok pelust, mert nem tudhatod, hogy melyik válik be a baba alakjára, bőrére, méretére, stb.

2009. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez babafüggő! Újszülött korban nekünk is bevált a Huggies, utána kifolyt belőle a pisi is. Most dm-es babylove pelust használunk, és a popsitörlőnk is dm-es.
2009. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Popsitörlőből a Nivea az nagyon jó, nekünk bevált és jó illatú, meg még jó a Pampers törlő is. Pelenkában is jó a Huggies, bár mi már majdnem az összes márkát kipróbáltuk, ez azért nem rossz tényleg, nekünk bevált. Pampers-t azért nem szerettem, mert hátul nem rugalmas.
2009. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mi is úgy jártunk a Huggies-nál, hogy a 3-6kg-os már nem volt jó 4,5-5 kg körül, és megmaradt egy csomó, nem érdemes nagy csomaggal venni.
2009. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A tesco gazdasagos positorolo is nagyon jo van benne illatanyag mentes is. Vissza zarhato a teteje :)

Sot a tesco szines pelenka is nagyon jo halacskák uszkalnak rajta a csomagolasanak nem tudom a szinet de tuti :)

2009. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, akkor veszek 2 csomaggal a kicsiből, s majd elválik hogy beválik-e :) Ahogy nézegettem, az összes újszülöttre való pelenka egy árban van, valahgy ez szimpi.
2009. febr. 4. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Szió!

Én igenis sokáig használtam az 1-es 2 - 5 kg pelust és imádtam. Szegény kicsikémnek nem ért fel a hónaljáig, mint a 2-es. Sok popsitörlőt kipróbáltam (Pampers, Johnson's, Babylove, Nivea), de most Huggiest vettem (Aloe vera-sat) és nagyon szuper. Nedves, de nem annyira, mint a Pampers, hogy tocsog és papírszerű, vastag így a nagyobb adag kakit is könnyebb kitörölni (mivel nem ázik át), nem kell 3-5 darabot is elhasználni.

Pelusok közül próbáltam Pamperst (Active Baby, Sleep&Play), Liberot, Lidl-st, de maradok a Huggies-nál. Az indokom az, hogy gumis végig, nekünk eddig még soha nem csorgott ki belőle semmi (ellentétben a Pamperssel) és nem műszálas, így nem pirosodik ki a combja.

Zita

2009. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is Huggies-t használunk. Nekünk a Pampers nem vált be vagy a pisi folyt ki vagy a kaki!
2009. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!