Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenkei féle vitaminról tapaszt...

Lenkei féle vitaminról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nem kívánok vitafórumot indítani!!! Olyan anyukák válaszát várom, akik már régóra szedik (szoptatás alatt is). Sárgás-zöld lett a vizeletem és a tejem is tőle. Gondolom valami anyag kiválasztódik belőle. Én sokkal jobban érzem magam tőle, de vajon jó-e a babának is?
2009. febr. 4. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs válasz. Én a terhességem alatt a kb. 7. hónapig szedtem az alapot és előtte is kb. 2-3 hónappal. (1 hónapig a közepeset) Nekem bejött, de a családdal sokat veszekedtünk. Szerintük árt a babának, szerintem nem. A vizelet normális, hogy elszíneződik. Mostanában ritkábban kapok be 1-2 csomaggal. A Valójában szedném is és nem is. Magam sem tudom. Én is kíváncsi vagyok a válaszokra!
2009. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vitaminszedéstől függetlenül az, hogy a vizelet elszíneződik azt jelenti, hogy valami koncentrált formában van jelen.

Ha úgy gondolod, hogy a vitaminszedéstől lett sárga-zöld a vizeleted és a tejed, akkor nagy valószínűséggel a koncentrált vitamin választódik ki, ami abból a szempontból veszélyes, hogy a babád szervei még kezdetlegesek, nagyon megterhelő a számára, hogy feldolgozza ezeket a plusz vitaminokat.

2009. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Nem egészséges ennyire nagy mennyiségben vitaminokat enni, egyrészt mert terheli a vesét, másrészt meg a túladagolásnak súlyos következményei lehetnek!
2009. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!