Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenkei-féle vitaminról ki mit...

Lenkei-féle vitaminról ki mit gondol, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azon belül a folsavra gondolok.Állítólag policisztás petefészekre nagyon jó,és könnyíti a teherbeesést.

[link]


2011. okt. 4. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem találtam ott folsavasat.
2011. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam úgy belinkelni,az online katalógusba van benne.
2011. okt. 4. 18:34
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

A katalógus szerint a 93.oldal,első.

2011. okt. 4. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

SZERINTEM INKÁBB NE!!! EGY CSOMÓ GYÓGYSZERÜKET (VITAMINOKAT ) BE IS TILTOTTAK MERT ROSSZ ARÁNYOKBAN VOLTAK BENNE A VITAMINOK !!!!


Inkább Flavin lekvárt javasolom a Kids változatot ha valami teljesen természetest szeretnél + a zöld lekvárt vagy femibiont :)

2011. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy csak simán folsavat terhesvitaminnal és kiegészítve heti 3 db e-vitaminnal. első voltam.
2011. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs túl jó híre a cégnek már jó ideje. Szerintem találsz hatásosabb és megbízhatóbb vitamin készítményt is.
2011. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul szcientológus dr Lenkei. Több a duma, mint a hatás. Azt mondta egy ismerősöm, hogy ha nem hiszek benne, hogy hat a C-vitamin, akkor nem is fog. Na, ez már nekem sok volt.
2011. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
gyulladásos megbetegedéssel jártam egy magánorvosnál (gondoltam jobban járok), de rosszabbul lettem és még sok pénzzel le is húzott (6000Ft/5 perces vizsgálat és gyógyszerfelírás). Körülbelül 5x voltam nála, mert bíztam a gyógyulásban (elismert orvos), az utolsó 2 alkalommal a lelkemre kötötte, hogy elmegyek a Lenkeinek az előadására, ő is ott lesz, nagyon érdekes lesz és lehetőségem van egy betegség nélküli életre... ez a propaganda szöveg ismerős volt és rá kellett jönnöm, hogy az orvos szcientológus és gyakorlatilag arra használta a vizsgálatokat, hogy beszervezzen az "egyházukba" (miközben én fizettem neki). Ez nagyon feldühített, habár olvastam (leminősítő) szakvéleményeket a Lenkei-féle vitaminbombáról, ezek után végképp elkerülöm.
2011. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!