Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem fulladhat meg ha az...

Ugye nem fulladhat meg ha az oldalán altatom?

Figyelt kérdés
2.5 hetes kisfiam már többször bukott, és attól rettegek, ha éjszaka bukni fog, hogy megfullad. Mindig az oldalán altatom, van elfordulásgátló párnánk is. Így 100% hogy nem fullad meg ha visszajön a tejcsi?
2011. jan. 23. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Háton fekve sem hiszem, hogy megfulladna, hiszen a fejét mindig oldalra fordítva tartja. A hirtelen bölcsőhalál szempontjából határozottan a háton altatást javasolják.

Ha nagyon aggódós vagy, 7-10000Ft közötti áron már lehet használt légzésfigyelőt kapni. Én használtam a gyerekeimnél, és nagyon megnyugtató volt a tudat, hogy bármi baj van, azonnal jelez.

2011. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fulladhat meg,kifojik a tejcsi.
2011. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én mindig azzal nyugtatom magam, hogy nem olyan buta a kislányom, (tudom, hogy ez nem attól függ) hogy ne vegyen levegőt. Nem azért jöttek ezek a porontyok a világra, hogy megfulladjanak.

Oldalt fektetve nem lesz semmi baja. Az én babám már fél éves lesz jövő héten, és már 2 hete hason alszik, nem tudok mit tenni, ahogy leteszem, fordul meg, pedig alszik.

2011. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, 3. vagyok, azt elfelejetettem írni, hogy én is sokszor a napközbeni altatás után, ahogy veszem ki, észreveszem, hogy nedves lesz a lepedő (textil pelenka) a fejénél. Vagyis biztos, hogy bukott álmában kicsit.
2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!
2011. jan. 23. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
én egy hónapos koráig altattam a fiam az oldalán,egy kis pléddel volt kitámasztva.Utána annyit mocorgott,míg a hátára nem fordult,így amíg nem kezdett forgolódni a hátán aludt.Utána már mindenhogy,hátán,oldalán,hasán,ahogy kényelmes volt.Légzésfigyelőt használtam,illetve most is használom,16 hónapos a fiam.Én így alszom nyugodtan.
2011. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hónapos, ma volt az első nap, hogy nem bukott. Sose volt probléma, akárhogy altattam, legfeljebb annyi, hogy zavarta, hogy nedves a feje alatt a pelenka.
2011. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 24. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!