Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Össze szokás mosni a babaruhát...

Össze szokás mosni a babaruhát a felnőtt ruhákkal, hogyha azok nem koszosak?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm.

Egy kezdő anyuka.


2009. febr. 4. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem tanácsos.

Én a nagyobb fiamét is 1 éves koráig külön mostam, meg a most 9 hónapos fiamét külön mosom(1 éves koráig).

2009. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen külön kezelem a kislányom ruháit, dolgait, még a szennyesét is külön tárolom és egy jó darabig még így lesz.

3 hós

2009. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én összemosom,a fehérneművel(zokni kivéve) hálóruhával és a pólókkal(persze nem a párom munkásaival),de ilyenkor az ő öblítőjét használom.

Az elején mostam csak külön,kb. talán 1 hónapos koráig,de sosem lett tele még a fél program sem.Úgyhogy leszoktam róla,semmi baja 3 hónapos..Persze ha érzékeny bőrű van a családban az más.Nálunk nincs.

2009. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdetektől fogva együtt mosok mindent, természetesen az öblítő az babás, és nem váltogatom a mosószert sem. Szerintem ennyire nem kéne sterilizálni mindent. 5,5 hónapos baba, szép a bőre, és lekopogom még semmilyen betegsége nem volt.
2009. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
16 hónaposan még mindig külön mosom és külön szennyesbe dobom a ruháit.
2009. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi is külön mossuk és tároljuk. Szerintem így sokkal higiénikusabb. Egyvalamit mosok kézzel, azonnal: azokat a ruháit, amiket megfog a kaki, ha esetleg kifolyik a pelusból. Én a külön mosást tanácsolnám..
2009. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos mi ezzel már megjártuk. Egyszer mostam össze a kis ruciját a mienkkel, hagyományos mosószerrel ( perwollal) és este mikor levetköztettem majdnem szívrohamot kaptam, szegénykémnek az egész teste tele volt kiütéssel. Hál istennek másnapra elmúlt, de nagy lelkiismeret furdalást okozott..és jó kis tanulság volt. L
2009. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdetektől egybe moso. Semmi baja!
2009. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!