Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan szerezhetnék olcsón...

Honnan szerezhetnék olcsón megbizható forrásból mellszivót?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél venni? Kézit vagy elektromost? Nekem elektromos van eladó 4-szer használtam csak (sajnos)!
2011. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tök mindegy:)olcsó legyen!De még nem tudom szoptathatok e!
2011. jan. 23. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért ne szoptathatnál?


Vaterán nézzél mellszívót, én az AVENT ISIS kézit javaslom. Mindegy, kitől veszed, kifőzöd és steril lesz!

2011. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én vateráztam egy medela kézi mellszívót 1-2ezer ft-ért, már nem tudom pontosan.

Nekem nem jött be az avent.


Nyugodtan vegyél ilyesmit használtan, majd sterilizálod (kifőzöd),mielőtt használod. Nézd meg, hogy az eladónak ne legyenek negatív értékelései.

2011. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem Pesztonka elektromos van vagy Nanny vagy ki minek ismeri. Hálózatról és elemmel is működik és van hozzá orrszívó is, az is elemes is meg hálózatról is megy. Ki kell főzni és steril lesz bármilyet veszel. Nekem volt előtte több kézim is de azokkal állandóan fejtem, mert ugye nem olyan gyors, mint az elektromossal. Azzal 10 perc és kész volt mind a két mell és ki is szívta rendesen. Én konkrétan a kézikkel soha nem tudtam rendesen kiüríteni a ciciket.
2011. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van eladó egy Medela elektromos. 2 hétig használtam, aztán leálltam róla, mert elapadt a tejem.
2011. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem eladó a Medela kézim. Ha érdekel, írj privit! Fent vagyok Teszveszen is (100 %-os pozitív értékeléssel.)
2011. jan. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elektromosat én nem vennék mégegyszer használtan.

3 elromlott s ennek árán már egy újat vettem volna.

A negyediket már 20 000 vettem újonnan s nagyon jó.Ráadásul jóttálás is van hozzá.1 év!

Nekem nagyon kellett mivel anyatejleadó is vagyok s havi szinten 25 litert is elvissznek a gyűjtőbe!

Tudom,hogy olcsóbb a használt,de nem éri meg!

Minden jót!

2011. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

epilepsziás vagyok gyógyszert szedek és még nem dőlt el hogy szoptathatok e:(

2011. jan. 24. 08:31
 10/11 anonim ***** válasza:

második vagyok.


Mindenképpen hívj fel egy lll. tanácsadót (www.lll.hu), mert ők tudnak segíteni a gyógyszer választásnál. Sajnos az orvosok gyakran hajlamosak arra, hogy az "egyszerűség kedvéért" azt mondják, ne szoptass, mint hogy alaposan megnéznék a gyógyszerek hatóanyagait.


Nekem is ők segítettek, amikor 3 hónapos volt a babám, és komoly gyógyszereket kellett szednem hirtelen betegség miatt. Nem akartam elválasztani a babát emiatt, és nem is kellett alapos utánajárás és gyógyszerválasztás után. Már másfél éves a picim, kutya baja. :o)

2011. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!