Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne lehurrogjatok! Kisbabás...

Ne lehurrogjatok! Kisbabás anyukák ki, hogy van ezzel? Nem baba.

Figyelt kérdés

2012.12.23..

Most hogy a kicsikémet tartom, kezdek félni,mi lesz.

Világvége?

Olyan kicsi még.


2011. jan. 24. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
és az ilyen szaporodik...
2011. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem értem??!!
2011. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ja, 3.olvasásra meg is értettem. Nem hiszek benne, sosem hittem ilyen baromságokban. Hányszor jósoltak már világvégégét, nagyon sokszor. Ennyi erővel azon is parázhatnál, hogy bármelyik nap elüthet téged egy autó, vagy valami ér benneteket. Nem szabad az ilyeneknek bedőlni.
2011. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én se nagyon értem a kérdést. De ha a világvégétől félted a kicsikédet, akkor miért vállaltál gyereket?Vagy azelőtt ettől nem féltél?
2011. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, honnan veted ezt?Ne is gondolkodj ezzen,miért streszeled magad hiába?
2011. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

:-))

Anyaként sokkal érzékenyebb és fogékonyabb ilyenre az ember:-) Most már a gyermekünket féltjük, nem magunkat és ez sokkal nagyobb felelősség. Ill. a túlcsorduló szeretet amit érzünk irántuk azzal nő a túlzó féltés is:-)

De ne aggódj, ez természetes.

Viszont szerintem tereld el a figyelmed, ne gondolj ilyenekre, nem lesz semmi baj! Inkább élvezz minden napot amit a pici babáddal tölthetsz, olyan hamar felnőnek és kirepülnek:-)

Szép napot!

Brigi

2011. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is csak a 3. nekifutásra értettem meg. (Lehet nálam van baj?) Világvége? Na ne mondj ilyet! Nem lesz majd csak néhánymillió év mulva,azt mondják a tudósok és nem csak úgy spontán fog bekövetkezni,hanem mi emberek tesszük tönkre a bolygót. Szóval ne aggódj még az ükunokád is megfog öregedni! Ez kész...
2011. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon kíváncsi vagyok mi lesz akkor.
2011. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén épp a férjemmel beszélgettünk minap erről,hogy valami hihetetlen mik történnek manapság kicsiny országunkban,egyik katasztrófa a másik után,még a végén 2012-ben tényleg itt lesz a világ vége.de nem stresszelem ezen magam inkább minden percét kiélvezem a kincsemmel.ha itt a baj,úgyse tudsz mit csinálni,inkább légy boldog amíg megteheted.
2011. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

12:01-es

-időjárási anomáliák

-korrábban világosodott 2 nappal Grönlandon

-hullanak madarak


Vagy túl sok katasztrófailmet néztem, vagy tényleg készülődik valami.

ha igen, akkor az sorsunk.

2011. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!