Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a habtapi? Megéri venni?

Jó a habtapi? Megéri venni?

Figyelt kérdés
Most akarok venni a kislányomnak (6,5 hós), mert sokan mondják h jó, de azt is hallani h mérgező. Most akkor merjek venni vagy ne?
2011. jan. 24. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg: a Magyaroszőgon forgalomba hozott habtapikban NEM TALÁLTAK ilyen anyagot. Sehol. A Fogyasztóvédelem is vizsgálta, és nem találtak. A média eltúlozta a hírt, és ez még enyhe kifejezés. Hollandiában találtak csak mlrgező habtapit, és erre a magyarországiakat is kivizsgálták, de az itthoniak biztonságosak.
2011. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megbántam, csak lomnak van. Kisfiam 2 éves, kábé fél éves lehetett mikor megvettük, pár hónapig volt használatban, de szétszedte, lemászott róla, tele volt vele a lakás...rég felkerült a padlásra.

Egy pléd simán megteszi szerintem, vagyis én nem vennék mai fejjel, de engem is elkapott a hév, amikor a sok babás fórumon mindenki sorba vette.

2011. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én összeragasztottam a hátuljánál és úgy van letéve a szobájába. Szeret rajta üldögélni, játszani, megszeretgeti néha az állatmintákat.

Én is azért ragasztottam össze mert addig folyton szétszórta, megette, felbukott benne. De így nagyon szép és praktikus kiegészítője a szobájának!

Bár én is azt hallottam, hogy az itthoniak nem mérgezőek, azért ne nagyon rágcsálja. És inkább olyat válassz ami nem millió pici darabból áll:)

Minden jót!

2011. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én nem vettem, mert amikor akartam, mindig "pon elfogyott", így spóroltam egy kis pénzt, és kicsit sem hiányzott.

Mert amint kúszik/mászik a baba, máris felesleges, mert 1 percnél nincs tovább rajta.

Én a járóka betétet tettem le a földre, azon feküdt a lányom, amíg nem tudott róla lemászni.


szóval sztem felesleges lett volna.

2011. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vettem először olyat, aminek a belsejében állatok vannak, szétszedhető. Nagyon gyorsan el is raktam.

Aztán vettem drágábbat (Micimackós). Ezt nem lehet szétszedni, egyben van a négyzet. Ennek sincs sok értelme, mert a lányom így a nagy négyzeteket szedte szét és rágta. Letakartam egy pléddel.

Szóval igaza van az egyik előttem szólónak, hogy fölösleges. Tényleg megteszi egy vastagabb pléd is. Mikor pedig elkezd mászni, valóban alig tartózkodik rajta. :)

Majd az olcsóbbat előszedem, jó lesz fejlesztő játéknak, puzzlenak - igaz, az még odébb van.

2011. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!