Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónaposak vagyunk. Elég...

1 hónaposak vagyunk. Elég hasfájós a babám, most a grippe W próbáltuk ki, de ugy néz ki, h nem használ neki. Nem ártok, ha más szert is ki próbálunk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nem én felváltva adtam neki amit írtál meg infacolt meg espumisant...ezek gyógyhatásúak nem lsz baj tőle nem szokik rá stb
2009. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ártasz, de ha a csomagoláson feltüntetett idő alatt nem hoz javulást, inkább ne add tovább feleslegesen. Próbálj ki másik készítményt, mindenkinél más válik be. A masszázs is jó,egy idő után javulást hoz, mellette meg adhatsz neki szélhajtó cseppeket, szuszpenziót- ha szertnél. Ha nem használnak a recept nélkül kapható szerek, az orvosod is tud felírni pár dolgot, kérdezz rá!
2009. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Infacol-t adtam a babámnak, de a hatását csak akkor fejti ki szerintem ha huzamosabb ideig ugyanazt adod neki.
2009. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!