Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezd kúszni a baba?...

Mikor kezd kúszni a baba? Kinek mikor kezdte és hogyan? Először forgott és utána? 5 hónaposak vagyunk és még csak forgunk. Mikor kezdenek kb. kúszni, hogy jobban feltalálja magát?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
6-7 hónap környékén.Ne siettesd a folyamatokat,éld meg minden hónap varázsát.hidd el olyan gyorsan "agyalhatsz" a szülinapi tortáján..... :)Egyébként a forgás is "nagy meló" és szórakozás nekik. :)üdv egy majdnem 3 éves és egy 8 hónapos kisfiúk anyukája
2011. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónaposan fordult hasról hátra, hátról hasra 6 hónaposan.Folyamatosan 7 hónaposan forgott, olyankor ha a hasára tettem le a hátára fordult, ha a hátára tettem le, a hasára fordult.Kúszni csak 8 hónaposan kezdett, de ő egy picit hypoton.És születése óta utált hason lenni, vártam, hogy késni fog.Egyébként ez még csak nem is lemaradás, mert a fejlődésneurológia jegyzetem szerint egy baba átlagosan 8 hónapos korra kúszik.Ez a nagy átlag!A barátnőm lánya viszont már 6 hónaposan kúszott, vannak nagyon korán fejlődő babák.Én nem bánom, hogy az enyém nem ilyen, mert több helyről hallottam, hogy a korai mozgásfejlődés a hiperaktivitás egyik jele.Ne siettesd, még nagyon ráér!!
2011. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.3,5hosan fordult eloszor hasrol hatra forditva kb 2hettel kesobb.Kuszni 5 hosan kezdett el ez tartott kb 2 hetig es onnantol mar csak maszik."Kutyazni"kifejezetten imad.Most 7hos mar felul/all egyedul.Terdepelesbe siman felhuzza magat utanna fel is all ha el nem borul.Minden babanak mas a fejlodesi uteme ne aggodj nem vagy lemaradva semmivel.Lehet nem is fog kuszni egybol maszassal kezdi.Ne aggodj.
2011. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!