Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sportbabakocsit ajánlan...

Milyen sportbabakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg van a multifunkciós babakocsink, amit már nem akarok ültetve is használni, meg egy ilyen, de nem szeretem [link]

Egy kisebb, könnyű, jól irányítható, budapesti terepre használható babakocsi kellene. (BKV-zásra is alkalmas.)

Nagyon köszöm a tippeket!


2011. jan. 25. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most 8 hónapos, de a hideget már kihúzom a készlettel. :) Amint nincs szükség a meleg lábzsákra jöhet az új. Egyenlőre a multi megfelel télre, mert nagyon nagy, és jól kibélelhető.
2011. jan. 25. 09:44
 3/10 A kérdező kommentje:
A hauck néz ki a legjobban, viszont a Touragoo Mars Blue stripe könnyebbnek tűnik.. Na ezért nem tudok ilyen kérdésekben dönteni magamtól :) Tapasztalatok esetleg? Amit próbáltál, próbáltatok, és szeretitek, stabil, kényelmes, és könnyű, és könnyen irányítható?
2011. jan. 25. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokféle van ami megfelelő lehet, amit én figyelembe vennék az, hogy a tolókar ne 2 szarvú legyen, mert ez elnyekkenhet egy idő után. A másik a dönthetőség,a kicsinek ne ülve kelljen aludni. Meg persze könnyű legyen.

Egy példa, 3 vagy 4 kerekű változatban : Espiro Magic.

/ Nem a 2 szarvú változat! /

Nekem espiro vector 4 kocsim van, ezért ajánlom ezt a márkát,nagyon szeretem, népszerű , egyre többet látok az utcán.

2011. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És egy ilyesmi? [link]

Vagy ez még könnyebbnek tűnik [link] kérdés, hogy mennyire stabil..

2011. jan. 25. 10:10
 6/10 A kérdező kommentje:
2011. jan. 25. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyenebben a helyzetben vagyunk/leszünk, csak a fiam 14 hónapos. Mi is kihúzzuk a telet a mostaniban (lábzsák, egyben van, meleg stb) de mi már megvettük a sportot tavaszra.

A fentiek közül én is a hauckot néztem ki. Voltunk a Brendonban, és mindegyikbe belepróbáltuk a fiam, plusz a párom össze is csukta, hogy mekkora, befér e a kocsiban.

Nekem szempont volt az egybe tolókar, az esernyők szóba sem jöttek.

A hauck-ot végül elvetettük egyből, mert nagyon kicsinek tűnt, a kerekei is, egy játszótérre nem tudom, hogy hogy mentünk volna be vele, és a fiam valahogy alacsonyan ült benne nagyon.

Végül ezt vettük:

[link]

Nem ilyen piros, hanem sötétbordó igazából. A bézs színű tettszett, de csak a kiállított darab volt, azt nem lehetett elhozni mert hibás is volt.

Fura, hogy elöl van nagy kereke, mert a mostaninak hátul van. Kicsire összecsukható. És megtetszett a tolókarján a pohártartó, mert nyáron futkosni, játszótérre jó lesz oda beletenni a vizet, stb.-t. Keskeny kocsi, könnyű tolni. Már két nap kipróbáltuk, amikor olyan tavaszias idő volt. Ráadásul overál nélkül még kényelmesebb lesz.... Szóval mi ezt választottuk.

2011. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az a baj így ezekkel a linkekkel, hogy ha nem próbálod bele a gyerkőcöt, akkor nem igazán lehet megnézni, hogy mennyire jó. Fizikailag is ki kéne próbálni. A brendon képein szinte mindegyik babakocsi ugyanakkorának tűnik, pedig sok különbség van köztük. Ezt én is csak azután láttam, hogy kézbevettem a kocsikat, nemcsak képen néztem meg.
2011. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Egyenlőre csak próbálom nézegetni őket, hogy valami fogalmam legyen róla a "személyes találkozóig" :) Az is jó, amit ti vettetek. És a párom által sörtartónak :P hívott pohártartó hasznos lesz nyáron. Majd csak megtalálom a megfelelőt... remélem..
2011. jan. 25. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én vasárnap vettem a brendonban,még a héten akciós ezt a hauck babakocsit. [link]


Kipróbáltam tegnap a másikhoz képest egy álom.Könnyü tolni,a súlya is gyerekkel együtt is felviszem a lépcsőn könnyedén.

Csak ajánlani tudom.

2011. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!