Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem sportbabakoc...

Ajánlanátok nekem sportbabakocsit, kicsúszásgátlóval?

Figyelt kérdés

Keresek olyan sport babakocsit, aminek a karfájához csatolható vagy ülésbe épített kicsúszásgátló pánt van. Mindegy hogy esernyőre vagy lapra csuktatható. És fontos hogy téliesíthető legyen (legyen hozzá lábzsák)

Köszönöm!


2010. szept. 2. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz azzal, hogy kicsúszásgátló? (Bocs, nem hallottam még ilyenről babakocsiba.)
2010. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gyerek két lába között van egy védőpánt amit a karfára lehet csatolni, igy nem tud kicsúszni belőle.
2010. szept. 2. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Tako flash...van hozzá lábzsák és kicsúszásgátló is..igaz nem olcsó, de nagyon szupi:)


[link]

2010. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így már értem! Nekem is ilyen babakocsim van, Pierre Cardin ps 822, lábzsák is van hozzá. Nem egyértelműen sport kocsi, de ülő helyzetbe is lehet állítani. Ami kifejezetten sport babakocsi, azon nem nagyon szokott kicsúszásgátló. Most vettem egy esernyőkocsit, és rengeteget megnéztem előtte, és nem nagyon volt rajtuk kicsúszásgátló. Én mondjuk nem is nagyon szerettem a pc-n se, állandóan begyűrtem a huzat alá, a karfa és a biztonsági öv is eléggé megfogta.
2010. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!