Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Kubu felbontás után meddig...

A Kubu felbontás után meddig jó? Két napja kibontottam egy üveggel, de elfelejtettem, ott volt a szekrény szélén. Meg tud romlani ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
A kifejezetten babáknak szánt gyümölcsleveken rajta van, hogy 24 órán át lehet hűtőben tárolni, de ezen nincsen. Kérem, ha valaki tudja, segítsen. Köszönöm.
2011. jan. 26. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A tartósítószermentes üdítőket szerintem hűtőben kell tárolni....főleg ha már 2 napa kint van én inkább kidobnám és buknék egy 200-ast (vagy nem tudom mennyibe kerül) minthogy ne legyen jó. Mert lehet nem lesz baj belőle, de az íze már tuti nem olyan friss....
2011. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem adnám oda
2011. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is úgy gondoltam, hogy kidobom, csak kíváncsi voltam a véleményekre.

Mivel elég finnyás vagyok, meg se merem kóstolni, hogy jó-e, így természetes, hogy nem adnám oda a gyerekeknek. :)

A szagán és az állagán amúgy semmi rendellenes nincsen.

A lényeg, hogy kidobom, köszi még egyszer mindenkinek! :)

2011. jan. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!