Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababarát lakás: a szekrény...

Bababarát lakás: a szekrény éleit mivel védtétek le? Létezik olyan, hogy kábelvédő?

Figyelt kérdés
6 hónapos babám már mászik, és szeretném elrejteni előle a kábeleket a nappaliban. A másik: van egy térelválasztó polcunk aminek nagyon éles szélei vannak, erre van valami ötletetek?
2011. jún. 7. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ikeában lehet-ett- kapni egy gumicsövet ami elrejti a kábeleket szerintem még mindig van. Az irodaosztályon keresd.


a 2. problémára is van megoldás a kikában vettünk élvédőt amit kétoldalú ragasztóval -kis tappancsokban adják mellé- kell rögzíteni.


bababoltban is kapható -pl. brendon- sok féle nekünk Canpol volt az gömbölyített.

2011. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
mellette kell lenni míg megtanulja, hogy mit nem szabad!Persze a lent lévő konnektorokba tegyél védőt, de a szekrény élével pl szerintem semmit sem érdemes kezdeni.Gondolom nem borotva éles, meg fogja tanulni hogy óvatos legyen.Ha most levédesz mindent, akkor mikor nagyobb lesz nehezebben tanulja majd meg, és nagyobb kárt tehet magában...
2011. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a konnektorokba tettem védőt, mást nem tettem. Rájön a gyerek magától, hogy mi veszélyes a számára ösztönösen. Régen sem voltak ilyenek, sőt még vakdugó sem volt 30 éve, mégis itt vagyunk. Azért vagyunk velük, hogy figyeljünk rájuk.
2011. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én nem szeretnék járókát, azért, hogy szabadabban mozoghasson, felfedezhessen (pl. imádja a fotel lábát), ne legyen rácsok mögött, stb., viszont ha kiugrom a konyhába vagy a mosdóba fél percre, és nem viszem magammal, attól tartok, hogy addig történik valami.

A többi szekrényt levédését nem tervezem, de ezt élesnek találom.

2011. jún. 7. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Nálunk sincs járóka, nekünk is van egy cipős szekrényünk, aminek nagyon élesek a sarkai, a fiam mégis elkerüli ösztönösen, pedig soha nem esett neki. Minden mást fogdos, pakol, piszkál, ez a szekrény tabu a számára. Ami törékeny azt én is elpakoltam, de minden más maradt.:)

2011. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem volt járókánk,nem voltak védő izéink,egyedül konnektorvédőt vettünk.de a fiókra nem tettünk,2x becsípte egy kicsit az ujját,megtanulta,hogy nem szabad odatenni.ugyanígy a szekrény élénél is,2x volt kopp,aztán odafigyelt rá.
2011. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!