Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy babának érzékeny-e a bőre?

Figyelt kérdés

Mi utal rá?

Lassan 3 hónapos lesz és gondolkodunk a gyógyszertári fürdető leváltásán, mert egyedül fürdetek és vacakolós belekeverni a vizébe, míg sír, illetve ha bekenem vele, nagyon csúszik. ráadásul esetleg valami nyugtató összetevő fürdetőtől talán jobban is aludna.


Mert szerintem nem érzékeny a babám bőre, de a doktornéni szerint igen. holott a "gólyacsípéseken" kívül nincs rajta pötty meg folt és száraz se volt sose. persze nem is szeretném, hogy az legyen...


mit gondoltok?


2011. jan. 26. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj ki valamit, és ha érzékeny rá a babád, akkor azt észre fogod venni...

Nálunk is volt gólyacsípés a nagy lányomon (illetve még picit látszik is, pedig már 3,5), de ez nincs összefüggésben a bőr érzékenységével, mert neki nagyon jó, strapabíró bőre van, míg a húgán egy darab gólyacsípés nincs, viszont érzékeny a bőre...

2011. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a Gabi termékeket. Johnson's azt inkább kerüld, mert arra sokan panaszkodnak. Többek között én is. Azt nem bírja a babám bőre.
2011. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
GABI termékcsalád nekünk nagyon jol bevált. az édes álom fürdetö nagyon jo nyugtató hatású segit nekik az elalvásban mi nagyon szeretjük 3 hos kora óta használjuk. most 6 hos a kislányom.
2011. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is a Gabi fürdetőt néztem ki neki :-) remélem, beválik :-)
2011. jan. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!