Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen fertőtlenítős...

Anyukák, milyen fertőtlenítős öblítőt használtok a babák ruhájához? Mi a neve, hol veszitek és mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem használok öblítőt, sima folyékony mosószerel vagy fehéreket mosószódával mosom.

Sosem mostam/mososm külön a gyerekek ruháit, így is majdnem minden nap megy a gép

2011. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Turis ruhákra akarom használni, hallottam, hogy lehet kapni ilyet. Nyugodtabb lennék, ha így tudnám ráadni őket, bevált nektek?
2011. jan. 26. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Erről csak hallottam de nem használtam még, akik mondták csak jót mondtak róla!

2011. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nem tudom, hogy milyen ruhakhoz akarod hasznalni, de ha lehet inkabb vasald ki az a tuti :)

2011. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a ruhák anyaga engedi, a 60 fokos mosás is elpusztítja a bacikat. Vagy ha van rá lehetőséged, teregesd ki a hidegben, az is jó. Ha pedig még át is vasalod, tuti semmi baja nem lesz a picurnak tőle.
2011. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Turis ruhák,fertőtlenítve vannak.Ha kimosod és kivasalod,bőven elég,de ha mégis tartasz a dologtól,tegyél ecetet a vízbe,az is fertőtlenít.

Én csak turis ruhákat veszek(nem azért mert nem vehetnék 1-2 újat),újszülött kora óta.Én mondjuk nem vasaltam soha,max.a fehéreket(body)tettem a vízbe 1 pici Cloroxot.

2011. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Molly07 válasza jo, én is azt használok turis ruhákhoz. De az is igaz hogyha gözölös vasaloval jol kivasalod ugyanazt az eredményt kapod. En lusta voltam vasalni. :o
2011. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak fehér Silant használok, szerintem a fertőtlenítős öblítő (ilyenről nem is hallottam) már sok lenne.
2011. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1600 Ft elég durva 1l öblítőért úgy, hogy csak 12 mosáshoz elég...

Az ecet nagyon jó fertőtlenítő, a színeket is védi és a vizet is lágyítja.

0,5 dl-t szoktam ugyanannyi vízzel hígítani és azt öntöm az öblítőtartályba, egyáltalán nem ecetszagúak a ruhák!

Ja és persze egy gőzölős vasalás tutira minden bacit elpusztít!

2011. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!