Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes tápszeres babátok...

7 hetes tápszeres babátok mennyit eszik egyszerre?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hetes és 2,5-3 óránként kéri a kaját, egy alkalommal 100-110 ml-t adok neki. Napi 7-8x eszik.
2011. jan. 27. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
160-180 ml között (ebből 40-60 ml közötti anyatej volt, ennyit tudott szopizni, a többi tápi volt). Napi 5x evett csak. (Éjjel már nem ébredt enni).
2011. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem azért kéri 2,5 óránként, mert keveset eszik egyszerre. Ha többet adnál neki, akkor kibukja? Vagy nem tud egyszerre többet meginni?
2011. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök normál erre az idöre. Ekkor még szinte hetetnte változik a mennyiség. nekem is sokat evett ebben az idöben volt hogy 150 körül megevett, de azóta sem eszik többet. 2 hónaposan emeltem utoljára mennyiséget azóta kevesebbet vagy 170-t eszik minden etet´sekor. 4 hós.
2011. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 4 és fél hós , de emlékszem.90 víz, 3 kanál tápszer, az kb. 100-nak felel meg.8x evett.3 hósan emeltünk az adagján, de először nem minden etetésnél, 120 víz és 4 kanál.Reggel és este a nagyalvás előtt.Aztán délelőtt úgy jártam,hogy megette a 100-at és sírt, csináltam neki még......aztán így haladtunk.Miért kérdezted?Szerinted nem elég neki?
2011. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen szerintem kevés neki, mert már sokszor 2 óra múlva kérné, csak én akkor még nem adok neki, nagyon ritkán bírja ki a 3 órát, plusz nagyon nehezen alszik el, ebből gondolom, hogy enne még, egyébként nem bukik. Megpróbálom, hogy többet adok neki.
2011. jan. 27. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
7 hetesen max. 80 ml-t evett meg, de inkább kevsebbet.utált enni.
2011. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne azt nézd hogy hány hetes, hanem hogy hány kiló.
2011. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!