Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababörzén kitől vàsároltok?

Bababörzén kitől vàsároltok?

Figyelt kérdés
Ahol turkàlni kell, vagy ahol szépen össze vannak rakva a ruhák, hol vásároltok szívesebben?
2011. jan. 28. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahol vasalva és szépen össze vannak hajtogatva, szeparálva a ruhák.

Én a turikat amúgy is utálom, nem szeretem ha turkálni kell a ruhák közt!

2011. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akinél turkálni kell, imádom:)

És általában olcsóbban is adják, mint ahol szépen össze van hajtogatva, vasalva. Pedig itthon úgyis mosom, vasalom:)


Mondjuk börzéken is kezdenek elszállni, az egyik helyen 6000 Ft-ért árultak kabátot, annyiért már bababoltban megveszem.

Főleg alsóneműket szoktam ilyen helyen vásárolni, 50-100 Ft egy body, 200 egy rugdalózó, így még megéri.

Most vettem egy overallt is, 3000 Ft volt, és teljesen új.

2011. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van egy csaj, már háromszor is vásároltam nála. illetve ott szeretek ahol szépen, áttekinthetően vannak a ruhák. szoktam járni turkálóba, börzén kívül is. így tényleg csak pár ruhadarabot szoktam megvenni, inkább a játékokra hajtok :)
2011. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglepődve olvasom a válaszokat.Amikor kint voltam, akkor azoktol akinél turizni kellet minden elfogyott, akik hajtogatták azok meg szinte semmit nem tudtak eladni.Köztük én sem, oda se jöttek az asztalhoz.
2011. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsó válaszolóhoz!

Igaza van!Én is így szoktam tapasztalni,mikor árulok.

2011. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, akkor én tartozom a kevesebbhez úgy tűnik.

Nálunk csak negyed évente van börze sajnos, pedig szeretem.

2011. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!