Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a tejpépekről?...

Mit gondoltok a tejpépekről? Adjátok? Vagy inkább mást pl:alma-piskóta kap desszertre a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon finom.

Nehezen álltam meg, hogy ne én egyem meg. :)

Adtam mindnek, nagyon szerették. Nem desszertként adtam, hanem jó laktatós vacsinak. Aztán egy bő óra múlva szopi és alvás.

2011. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha esetleg megpróbálnám megkóstoltatni vele uzsira majd akkor ugyanúgy meg fogja enni vacsira a tápszert,nem fogja nagyon eltelíteni?
2011. jan. 29. 00:20
 3/12 A kérdező kommentje:
Szia.És nektek melyik vált be?
2011. jan. 29. 00:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam szerette és abból is van többféle ízű, lehet akár minden nap másikat adni, hogy ne unja meg.

Este inkább már csak a tejpép, délután szoktam a gyümölcsös dolgokat adni.

2011. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kisnita ***** válasza:

Én még mindig adok a kisfiamnak (18 hós) mert nem issza meg a tápszert. Bele szoktam neki keverni a tejpépbe és úgy megeszi.

A csokis a kedvence, de a gyümölcsöst is meg szokta enni meg a sima vaníliásat, bár abba én szoktam neki gyümölcs szószt keverni úgy finomabb.

Egyébként tényleg nagyon finom, a csokisból és is szoktam enni :)

2011. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Soha nem adtam a kisfiamnak. Mivel tejet nem főztem bele az ételébe 11 hónapos koráig, ezért tejet tartalmazó tejpépet sem kapott. Pépeket én készítettem vagy gyümölcsből és sinlac porból, vagy megfőztem kevés vízben búzadarát, hozzáadtam gyümölcsöt, vagy anyatejet, vagy bármit. ma már általam főzött tejbegrízt, zabkását, tejberizst, gyümölcsrizst, vagy pudingot kap.

Szerintem ez a tejpép egy óriási biznisz, olyan dolog ami nélkül hiányérzet nélkül meg lehet lenni.

2011. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már 2 fajtát próbáltunk, nem ízlik neki. (Milupa vaníliás és Hipp gyümölcsös.)

Tettem bele gyümölcsöt is, de úgy sem kellett. :(

Amúgy jónak tartom/tartanám.

2011. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint desszertet nem adok a babának. Igaz, 10 hónapos, tudok neki abból adni, amit mi is eszünk (pl ízesítés előtt a levesből a zöldséget stb) de emellett még desszert? nem akarom rászoktatni az ezerfogásos menüre.

Ha meg valaki idegenkedik a tejpéptől, vannak gabonapépek is. Pl a DM sajátmárkás 3 magvas gabonapép. Ugyanannyi van benne mennyiségre, mint egy tejpépben, csak nem 5 napig, hanem 2 hétig elég, mert kevesebbet kell belekeverni vízbe. Szerintem gazdaságos, laktató. Nekem ezt kapja uzsonnára a babám, igaz nem simán, gyümölcsöt szoktam belekeverni.

2011. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kisnita ***** válasza:
100%
Utolsónak írom, hogy a tejpép nem kimondottan desszert. Egy teljes értékű étkezésnek lehet venni. Biztos van aki rendes kaja (főzelék, leves) után adja a babának másodikként vagy desszertként, de szerintem ez csak egy tényleg nagy étkű babánál életszerű. Én sem adok több fogásos menüt a gyereknek. De a tejpépet be tudom szépen illeszteni a napi menübe. Én vagy reggelire szoktam adni vagy vacsira vagy tízóraira vagy uzsonnára, mindig másképp. Van olyan anyuka aki nem minden nap adja hanem hetente pár alkalommal. Naponta 1x ajánlott adni egyébként, egy étkezést lehet veled "fedezni".
2011. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én uzsonnára adnám.Egyébként babapiskótát mikortól ehet a baba???
2011. jan. 29. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!