Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 3 kerekű babakocsit...

Milyen 3 kerekű babakocsit ajánlatok, ami nagy kerekű és nem nagyon drága, de nem is gagyi?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék amit 6 hónapos kor után tudnánk használni.
2011. jan. 29. 11:31
 1/6 Nigra ***** válasza:
nekünk ABC Design van, 3kerekű hatalmasak, könnyű súlyra is ès kezelhetősègre is. Most telefonról vagyok, de amint odajutok a laptophoz megnèzem neked a tipusàt ès az àràt is mert màr nem emlèkszem. 1-2 óra max.
2011. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm előre is!
2011. jan. 29. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Baby Walz van.


Ez osztrák kocsi és baromi jó!!


19ért vettem újonnan.


Nagy kerekei vannak, az első bolyog is ha kell, nagyon masszív, nem nyeklik, nagy csomagtartó, állítható magasságú tolókar, mosható huzat, kupola, 5pontos öv, 3 fokozatban állítható támla, soroljam még?

Ja, és eddig ez a legjobb kocsink!!!

2011. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nigra ***** válasza:
egyszerűen nem találom a tipusát :S az ABC Design-nek meg csak olyan oldalát találtam meg ahol a legújabbak vannak...de még keresem nagyon.
2011. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nigra ***** válasza:

Megtaláltam. ABC Design Jogger. Linkelek képet is. Nagyon jó kis masszív dög. Könnyű írányítani :)



[link]

2011. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cam Cortina X3 evolution. :) Minden - mindennel kompatibilis (mózes,hordozó,sportrész) és minden irányból feltehető. Viszonylag kicsire csukható és könnyű.
2011. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!