Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy babakocsi kérdés! Milyen...

Nagy babakocsi kérdés! Milyen babakocsit tudtok ajánlani nekem ami nem túl drága de nagyon praktikus és könnyű? Olyat szeretnék ami fektethető, van napellenzője is.

Figyelt kérdés

Az sem árt ha elég strapabíró mert sajnos az útviszonyok a közelben nagyon rosszak :-(

A 3. emeleten lakunk ezért fel és le kell cipelnem naponta a sétához. A kislányom 5 hónapos.


2011. ápr. 26. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom ajánlani, nagyon strapabíró és nagyon könnyű, viszont nagyon drága. Talán ha rákeresel valahol használtan, úgy biztos olcsóbb.


[link]

2011. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyen van es nagyon konnyu. Lapra csukhato igy kis helyen is elfer. Siman osszecsukom pillanatik alatt es fekapom felkezzel amikor szallunk fela buszra vagy barhova. 6.4 Kg. Jo teleszkopikus mind a 4 kereke igy nem razkodik benne a baba:


[link]


Itt a leiras hozza:


[link]


Video:

http://www.youtube.com/watch?v=hf9ha_3PbBc

2011. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!