Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol fugg vagy miert van az,...

Mitol fugg vagy miert van az, hogy valamelyik baba nyalaz, es valamelyik baba meg nem?

Figyelt kérdés
Az en babam most 5hos.es nagyon nagyon nyalaz;))es a baratnom fia most 1eves,es semmit sem nyalazott.erdekelne miert is
2009. febr. 6. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányomból 2 hónapos kora óta ömlik a nyála. A védőnő megkérdezte, hogy mennyi folyadékot kap, mert ha túl van itatva az kijön belöle. A mai napig még mindig szopizik, de persze 6 hónapos kora óta mást is eszik.

Érdekes a kérdésed, mert az unokaöcsémnek egy percig sem volt a nyakában előke, mert nem nyáladzott. A lányomnak 4 hónapos korában bújt ki az alsó 2 foga, majd pár hét múlva a felső 2 is. Jelenleg 8 foga van, 11 hónapos, de majdnem percenkét cserélem a nyakában az előkét, mert rájön a "motorozás" vagy éppen köpköd, vagy csak úgy gargalizálja a nyálát.

Nem tudom, hogy a babádnak van-e foga? Lehet attól van.

Üdv.

2009. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
o is 2honaposkoratol nyalazik.meg nincs foga.en is mindenpercben cserelgetem neki,neha meg a ruhajat is ki kell cserelni.inyen meg nem latok semmit.johetne mar a foga;)picidnek jo hamar kijottek,gratulalok.fura,hogy masnak nyalazas nelkul is kijon a foga.
2009. febr. 6. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
nem bizti h a fogtól nyáladzik!Lehet nagyobb a folyadékigénye!Probáld ki nálunk is volt ilyen és a doki azt mondta h több folyadékra van szükség
2009. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most sok vagy keves?a elso valasszolo azt irta,hogy tobb folyadeknal nyalazik,te meg,hogy nem eleg.hat nem tudom,mert a pici meg mindig 2orankent szopizik.nem hiszem,hogy szomjaz,azt jelezne.
2009. febr. 7. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!