Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viszitek-e közösségbe még nem...

Viszitek-e közösségbe még nem bölcsis babátokat ebben az influenzás, vírusos időszakban?

Figyelt kérdés
Mi A 14 hónapos lányommal járunk éneklős foglalkozásra, és tudom, nem kell mindent elhinni, amit a tv-ben mondanak, meg az újságban írnak, de komolyan gondolkodom, hogy egy darabig nem megyünk. Ti hogy csináljátok?
2011. jan. 30. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, mi nem járunk nagyon sehova ( a kislányom 2 éves múlt dec-ben). én meg terhes vagyok, nem hiányzik az influenza semmilyen szempontból. a boltba muszáj mennünk, de akkor megyünk, mikor kevesen vannak, délelőtt, ha hazaértünk, egyből kézmosás. azon kívül rengeteg gyümölcs, sok narancs, meg multivitamin. remélem, ez elég.
2011. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Nekem 7,5 hós a kisfiam, és minden olyan foglalkozásra elmegyünk, ami közösségben zajlik.Ha az utcán sétáltatom is elkaphatja a betegségeket.Így meg látom, hogy boldog, közösségben van , ismerkedik, és ha elkapunk valamit, legalább egy kicsit erősödik az immunrendszere.
2011. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Gyereket nem tudod, nem lehet vattaba csomagolni. Ha most nem kap el nathat, influenzat, nincs tarsasagban, majd akkor amint bolcsit, ovodat, iskolat megkezdi. Erosebb lesz az immun rendszere, ha mar most trsasagba jar. Nem kell annyira felteni, szivosak a gyerekek.
2011. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kislányom. Hordom hetente 1-szer gyerektornára a helyi óvodába. Nincsenek sokan, 5-6 kisgyerek szokott lenni, vele egykorúak.

Bevásárlóközpontba nem visszük télen, tavaly sem vittük. Kényelmesebb neki a mamánál.

2011. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze! Mindenhova járunk. Tornára, kerekítőre, baba-mama klubba, játszóházba. Napi szinten. Mondjuk mi már egész kicsi kora óta nagyon sok helyre jártunk vele úgyhogy már megszokta a bacikat :) Másfél éves.
2011. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!