Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni olyan kis...

Hol lehet venni olyan kis "edényt"vagy nem tudom minek hivják, amibe bele tudom rakni a gyereknek az ennivalóját, és betenni a fagyasztóba? Kis adagokba (vagy akár nagyobba) lefagyasztani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertári fürdetősben és kenőcsösben fagyasztottam miután kifogyott. De szerintem szoktak nagy áruházláncok is ilyen piciket árulni. Ikeában is van, de ott szerintem nagyobbakkal együtt tudod csak megvenni. Hagyományos iparcikk bolt esetleg? Volt, hogy kis üvegben fagyasztottam úgy, hogy nem töltöttem teli.
2011. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bármelyik száz forintos boltba vagy hipermarketbe kapsz ilyen kis méretű műanyag dobozokat.
2011. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet kapni Avent poharakat, de azok nagyon drágák. [link]

Ha olcsóbbat szeretnél, nézz körül bármelyik 100 Ft-os boltban vagy olyan helyeken, ahol edényeket is árulnak! Ott is kaphatók kisebb-nagyobb tároló edények, olcsón. Ha fagyasztani akarsz, mindig csak 1-1 adagot tegyél egy edénybe, mert felolvadás után már nem lehet tárolni másnapig!

2011. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A CBA-kban van házi joghurt, azok zárható kemény műanyag dobozban van.Ha amúgy is esztek joghurtot, érdemes akár olyat venni és abban a dobozban fagyaszthatsz.
2011. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Tescoban vettem 3 db 199 ft volt, műanyag kerek edénykék.
2011. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én kis műanyag poharakban fagyasztom. a darabos ételeket pedig CarteD'Or-os dobozban kiterítve, ha megfagy, akkor ömlesztem össze zacskóba, így nem fagy egy tömbbe.
2011. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.Igen,1-1adagokat szeretnék lefagyasztani,mikor pl csinálok valamit,és csak 2-3napig áll el a hűtőben,és nem akarom 3napig ugyanazt adni neki,vagy mikor először kóstol valamit,és az is 2-3napig áll el csak,mert még csak 6hónapos,szóval még ilyen darabos ételeket nem kel lefagyasztani,csak igy ha főzök és marad,azokat.Meg sokszor olvastam hogy a húsokat is lefagyasztják,pont annyit,amennyit lehet nekik még adni.Azt mikbe fagyasztjátok?Mert az kicsi nagyon az a mennyiség.Húst még nem ettünk,majd jövő hónapban kezdjük el.Megfogom nézni amket irtatok,100ft-osokat..stb,köszönöm!
2011. jan. 30. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:

húst a védőnő jégkockatartóban javasolta, hogy fagyasszam (már turmixolva).

a darabosat úgy értettem, hogy főzés után a felkockázott krumplit, húst, tököt... fagyasztom, aztán amikor adom a babának, akkor turmixolom. (szóval a hozzávalókat így később társítom, ahogy épp tetszik).

2011. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja értem,kipróbálom majd,meg akkor a jégkockatartót is.
2011. jan. 30. 20:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem turmixolom le a húst, hanem "felkockázom", és darabonként folpackba csomagolom. Aztán ezeket bele egy zacsiba, és fagyasztó. Főzés előtt kiveszek annyit, amennyi kell.
2011. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!