Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kata? Mikor van Kata névnap?...

Kata? Mikor van Kata névnap? 3 db-ról tudok, de melyik az eredeti?

Figyelt kérdés

Mert ugye pl. Katalin is van áprilisban, de az "eredeti" novemberben van.

Kata mikor?


2011. jan. 31. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A Kata nem önálló név, hanem a Katalin egyik becézése.
2011. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tobb nevnap van akkor azt szoktak kijelolni amelyik legkozelebb vana szuletesi datumhoz.
2011. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De önálló,így anyakönyvezték a lányom:)Mégsem tudom melyik az igazi,mert a naptárban nincs:(Ezért biztos le leszek hurrogva,de akkor sem tudom,na majd kijelölöm egyiket:)
2011. jan. 31. 09:14
 4/8 Katus007 ***** válasza:

A Kata önálló név én is Kata vagyok.

Április 30.

Sajnos nem minden naptárban van benne.

2011. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A www.nevnapkereso.hu oldalon általában minden névhez megtalálod az összes lehetséges dátumot, de az asztali naptáram szerint is az április 30. az "igazi".
2011. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Már lassan tök mérges vagyok hogy aztmondják hogy a Kata nem önálló név...akk én ki lennék?!(hli,Kata vagyok)Katalin??!a Katalin nevet utálom..


Ápr 30.

2012. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KatherinaDolce válasza:
Én Kata vagyok és április 29.-én van a névnapom:)
2013. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is Kata vagyok, és àprilis 30.-àn van a névnapom. Egyébként én is utàlom, hogy bemutatkozok valakinek, és a következö alkalommal Katalinnak hiv. Volt egy sràc, aki konkrétan vitatkozott velem, hogy a nevem nem Kata, hanem Katalin
2016. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!