Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastátok ezt? Az agyam...

Olvastátok ezt? Az agyam eldobom, komolyan. Www.Hirado.hu/Hirek/2011/01/31/08/_Nem_szeretnem_hogy_kover_ legyen__Dietara_fogta. Aspx

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 08:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a jó link...

2011. jan. 31. 08:59
 2/13 anonim ***** válasza:

vagy ez.


[link]


Mit meg nem tesznek egyesek a cimlapért....


vélemény:

remélem a hetvenéves Kata nénit látogató Dávid is azt mondja majd hogy nana anyuka sok lesz az a fél zsemle reggelire? vegyük el a felét elég lesz az is meglátja...

2011. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Eddig is tudtam hogy nem szazas a csaj.

Ehes a gyereke es nem ad neki enni...hat ehezzen o,de ne a gyerek.

2011. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu, nem hiszem hogy S.Kata vagy bármelyik anya ilyen lenne. Csak v.melyik újságíró kerekített egy sztorit.
2011. jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez egy nem normális nő! Ez nevezi magát anyának? Éheztetni egy pár hónapos gyereket? Hol van ilyenkor a védőnő?.... és még közzé is teszi a marhaságait. Ostoba tyúk.
2011. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Csak annyit hogy: ez meg miért szaporodik??Ilyen hülye nőt még életemben nem láttam.....kézen foghatná Rubint Rékát.....bár ha az én feleségem lenne és ezt csinálná én biztos agyon verném!A h..e pics.ája!..........
2011. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem bunkózásból, de én ebből a nőből simán kinézem, Szép meg helyes az arca meg minden, de túl sok ész nem szorult belé. Egyébként ha minden pufi babából kövér kisgyerek, majd felnőtt lenne, szinte csak elhízott embereket lehetne látni az utcán.
2011. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első v. vagyok..


hozzá kell-ene- tenni hogy Petikének is elég buci feje van lehet nem akarja hogy a baba az apjára hasonlitson ha már a férjét nem birja fogyokúrára fogni.


annak a válaszolónak tök igaza van aki azt irja hogy hol van a védőnő meg ha a felesége tenné ezt...

2011. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ezek megőrültek.Igaz, hogy a férje feje is egykicsit a degeneráltakére hasonlit, de hogy a felesége is az ? Megtalálta a zsák a foltját.
2011. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt tényleg csak valamelyik újságíró sarkította ki, de azt nem, amikor az első gyerek után egy reggeli műsorban megkérdezték tőle, hogy hogyan tudott a szülés után ilyen gyorsan lefogyni (első gyereknél még). Erre közölte, hogy a házuk alatt van szauna, úszómedence és konditerem, naponta többször is lejár oda, hogy formába hozza magát. Ekkor a baba kb. 1,5 hónapos volt. Kérdem én. Ki volt ekkor a babával? Ezzel kiverte nálam a biztosítékot. Igazi "anya"! Nem?
2011. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!