Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastátok ezt? Az agyam...

Olvastátok ezt? Az agyam eldobom, komolyan. Www.Hirado.hu/Hirek/2011/01/31/08/_Nem_szeretnem_hogy_kover_ legyen__Dietara_fogta. Aspx

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elsőre azt mondanám, hogy csak címlapra akar kerülni, de szerintem tényleg ilyen hülye.
2011. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez valami iszonyat hülye ez a nő!Tudom az anyatej nem tápszer és hogy elvileg jobban táplál de az én fiam a kórházban a második nap már 130-150 ml-ket szopizott hagytam volna abba,téptem volna ki a szájából hogy hééé kisöreg ez nem a te adagod!De múltkor nyilatkozott hogy imádja a haburgert meg a gyorskajákat jól elkellene verni a fejét egy gigantikus hamburgerrel azért hízott 28 kg terhesség alatt mert a drága férje sem vette el tőle a hamburgereket!Annyira útálom az ilyet a háziorvos azt mondta hogy diétáztassam a fiamat mert 1 évesen volt 13 kg a 82 cm-hez és kövér azóta sem járunk oda,de ma megmár 21 hónapos és csak 14 kg a 92-cm-hez !Milett volna a diétára fogom egy gyereket nem is lehet!Nagy az isten állatkertje az már biztos az eggyik legnagyobb állat a Sarka Kata!
2011. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Szaunázással, és egyéb finomságokkal kapcsolatban védelmembe venném: Ilyen kicsi babákat naponta többször is le lehet tenni aludni néháy órára. Azalatt simán leszaladhat a szaunába. Vannak ezek a babatelefonok, meg légzésfigyelők, szóval a pici nyugodtan alszik, Kata szaunázik, és ha valami van, pillanatok alatt oda tud szaladni a babához.


A diétás ötlete, az viszont nagyon gáz...


Peti, ha szereted a fiad, zavarj le egy tisztességes maflást asszonypajtásnak!

2011. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!