Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Milumil 7 gabonás...

Milupa Milumil 7 gabonás Gabonapépet csak anyatejjel vagy tápszerrel lehet felhasználni? Gyümölcspéppel is lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én a délitáni gyümipürébe mindig azt teszek "dúsításra"!
2011. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam gyümölcspürébe tenni egy kanállal, de van, hogy pl. turmixot csinálok rizstejből/zabtejből és banánból, és abba teszek több evőkanállal, így olyan az állaga mint a tejpépnek.
2011. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Off

ez engem is érdekel, először vízzel kikeveritek, és úgy adjátok gyümölcshöz?

2011. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Nem keverem ki vízzel,csak beleszórom a gyümibe és az abban lévő vízzel megszívja magát egy picikét.
2011. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Ennek örülök, mert nem akartam volna azért anyatejcsit fejni, hogy azzal keverjem ki. Mert én csak azért akarom elkeverni a gyümibe kicsit, hogy vas legyen a gyümipürében. :D köszi szépen. :D Mindenkinek jó babázást. :D


És kiskanállal tesztek bele vagy evőkanállal?

2011. jan. 31. 14:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vagy 2 teáskanállal teszek bele.De ugye bevzetted már e glutént?
2011. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogy kell bevezetni a glutént?

Alnature gabonapép grízesből kapott már úgy hogy vízzel kikevertem egy evőkanállal és azt kapott gyümivel. Abban van glutén.

2011. febr. 1. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
14.04 vagyok.Mennyi idős a babád?A glutént ugyanúgy kell bevezetni,mint az összes többi új dolgot!Először csak keveset,majd fokozatosan emelve az adagot!Eddig egy éves kor előtt nem javasolták,mai kutatások szerint viszont 4-6 hónapos kor között érdemes bevezetni!A lisztérzékenység miatt!
2011. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7 hónaposak leszünk február 4-én. Nagyjából minden idényjellegű dolgot kóstoltunk már. Csirkehusit is picit teszek már a főzelékébe (amit krumplival sűrítek nem liszttel)Tegnap a glutén tartalmú gabonapépből kapott egy evőkanálnyit, azóta semmi változást nem tapasztaltam nála.
2011. febr. 1. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!