Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki csinálta a felvesz-leteszt...

Aki csinálta a felvesz-leteszt kb meddig tartott, amíg sikerült, ill. mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk vagy 3 hónapig tartott, de mi nem türelmetlenkedtünk, örültünk minden apró eredménynek. Aztán egyszer csak betettem az ágyába és mire kettőt pislogtam elaludt.

Mindig felvettem, ha szólt, megringattam, visszatettem. Nem tudom, hogy könyv szerint is így van-e, de nekünk ez vált be.

2011. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Állítólag 8 hónapos kor alatt nem is érdemes elkezdeni. Mi most 16 hónaposan kezdtük el. Könyvnézegetés, énekeltem neki, betettem az ágyába. Ha felállt, visszafektettem, mondtam neki, alvás van, késő van--blablabla. Egész hamar ment enyyi idősen. Első nap 25 perc, utána 10-15 perc és alszik. Nem hagyom sírni. 15 hónapos koráig szopizott, hozzászokott, hogfy felkel éjjel. Mikor beteszem az ágyába, megbeszélem vele, milyen ügyes volt előző éjjel is, és örülnék, ha ma is átaludná az éjszakát, persze, ha szüksége van rám, hívjon, és én megyek. 1x megébred általában, de akkor elég csak csititgatnom, vagy kicsit megsimogatnom és alszik tovább. Egyébként én túl korán ki akartam próbálni, aztán azt mondtam, inkább választom az alvást és majd nagyobb korában -most- leszoktatom.
2011. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő még csak 6 hónapos, és szoptatom éjszaka is, sírni nem hagyom, de nagyon nehezen, sokszor 1-2 órás ringatás után alszik csak el,azért gondoltam, hogy megpróbálnám. Köszi a válaszokat!
2011. jan. 31. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Volt nálunk is ilyn időszak. Amikor már azt hittem, alig állok a lábamon a fáradtságtól, betettem magunk közé, ahol megnyugodott és aludt tovább. Nagyon tartottam tőle, hogy én innen őt már nem tudom kirobbantani, és hosszú ideig velünk akar aludni. 1-2 éjjelt ott aludt, aztán megpróbáltam megint a saját ágyát, és ott aludt. Most hétvégén is nagy volt a nyüzsgés nálunk, és muszáj volt mellettünk altatni. TEgnap már simán aludt az ágyában. Ha nincs ellenetekre, kipróbálhatnád.
2011. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!