Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csőrős itató poharat...

Melyik csőrős itató poharat ajánlanátok ami persze nem csöpög a kisfiam orrára?

Figyelt kérdés
nekünk avent van és az nem vált be.és ahogy olvastam mindenkinek csöpög.
2011. jan. 31. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Nuk van, nem csöpög.
2011. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy nem mindegy, hogyan rakod össze.


Nekünk Nuby szilikonos csöpögésmentes van, ez tényleg nem csöpög. Bár vannak babák, akik notoriusan ki akarják nyerni a csőrösből a tartalmát, úgyhogy ütögetik mindenhová, na akkor nem csak csöpög, hanem folyik is. Az ilyen kis agyafúrtaknak meg a Nuby szívószálas csöpögésmentes jó - abból nem lehet kifolyatni sehogy az innivalót. :)

2011. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekünk ezek vannak

[link]


[link]

2011. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szoktasd pohárra. Higiénikusabb és kényelmesebb is. Én is próbálkoztam itatópohárral, de kimoshatatlan volt. (nem csöpögött, Aventes). Vettem neki most zárható műanyag poharat. Egy hét alatt megtanult inni belőle.
2011. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is Nuk van.
2011. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A Nuk a Müllerben 1800,- forint körül van, a Brendonban szerintem drága. Nekem is olyan van, mint amit utánam belinkeltek.
2011. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segitséget
2011. jan. 31. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!