Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » érdemes 11 hós babának csőrös...

érdemes 11 hós babának csőrös poharat venni? Többet inna? Pohárból már tud inni.

Figyelt kérdés

2011. okt. 28. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tud pohárból inni, akkor ne szoktasd vissza a cumizáshoz. Itasd pohárból. Abból is annyit iszik, amennyi kell neki. A csőrösből sem inna többet.
2011. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém soha nem is látott se cumit, se csőrös poharat. Amikor cicin kívül vizet akartam neki adni, azt is pohárból tettem. Amikor (11 hónapos) több más folyadékot kezdet el inni cicin kívül, kénytelen voltam bevezetni valami csőrös pohár szerűséget a sétákhoz. Hát rendesen megszenvedtem. :))

Nem is tudom hányat vettünk, mire az egyikből kivettem a szelepet, hogy szívás nélkül is jöjjön belőle, hogy tudja mire való. De ez is puha, szilikonos. A korának megfelelő keményebbel nem tud mit kezdeni. A fogával rágja. :)

Magyarán lehet, hogy Neked sem ina belőle, de ha Nektek nem kell sétákhoz, akkor fölösleges is bevezetni. Ügyik vagytok! :)

2011. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekünk tök fölösleges, mert profin iszik pohárból meg ásványvizes üvegből is. Azért gondolkozom a vételen, mert keményet kakil, és valaki azt mondta, csőrösből többet inna. Amúgy viszonylag keveset iszik, max 2-3 dl víz/nap, de még szopik éjjel-nappal jó sokat, 7 pisis pelusa min. van egy nap.
2011. okt. 28. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém csőrös pohérból iszik a kezdetk őta, amiőta iszik egyáltalán folyadékot8 kb 8 hó) most 2,5 éves de itthon még minig abba adom neki, egyszerűbb Ettól még ugyanúgy profin iszik pohárból üvegből, kulacsból.
2011. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

A kemény kaki ellen tehetsz azt is, hogy több gyümit adsz neki. Vagy nem tudom van-e olyan az étrendjében, ami székrekedést okozhat, pl. banán, mert akkor azt adhatod ritkábban.

Mivel van elég pisis pelusod, és szopiztok, így a folyadékbevitellel szerintem nincs gond.

Mi a héten voltunk egy évesek és mi is sokat szopizunk még. Nem is iszik olyan sokat, max 1,5 dl vizet.

2011. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!