Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kaptátok meg az anyasági...

Mikor kaptátok meg az anyaságit az igényléstől számítva? Valamit a gyes, és családi igénylést ha elfogadták, jelezték valahogy vagy csak küldték a pénzt?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz 2hete hogy igényeltük, ajánlott levélben adtuk fel.
2011. jan. 31. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeptember elején született a fiam, október elején megkaptuk.
2011. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Május 29-én született a fiam, júliusban kaptam. Előbb jött a pénz, mint a visszajelzés. És egymás után hozta a postás, egyik nap az anyaságit, másnap a gyest és a családit (egy elismervényen van). Én is postán adtam fel az űrlapot meg a szükséges egyéb dokumentumokat.
2011. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem Január 11.én született a fiam. Január 20,án adtuk fel, akkor márciusban számíthatok rá?
2011. jan. 31. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az anyaságit és a családit egy héten belül megkaptam. Az anyaságit egyébként 5 munkanapon belül el kell bírálni. A GYES-nem tudom, mert én nem azt kaptam.
2011. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!