Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novemberben igényeltem a...

Novemberben igényeltem a GYESt, még nem kaptam. Ti mikor kaptátok meg az igényléstől számítva?

Figyelt kérdés
Kellene már reklamálnom,vagy ez "normális"?
2010. jan. 27. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdeklődj...hát már 3hónapja.Családit kapod rendesen?
2010. jan. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kapom.Csak a GYESt nem hajlandóak küldeni.
2010. jan. 27. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy lemaradt valami?

Én június végén igényeltem a tgyást, elutasították (nem is idegesítem fel magam rajta, hogy milyen indokokkal). Az elutasító határozatot decemberben kaptam meg! a két ünnep között. Akkor rohantam igényelni a gyest, hátha megkapom már végre januárban. Mert persze határozat nélkül nem lehet igényelni, csak nem tudom mit gondolnak, hogy a fenébe élünk június óta!!! Még jó, hogy a férjemnek van munkája, bár nem mintha ez a gyes olyan marha nagy összeg lenne. Na, mindegy a lényeg, hogy januárban még vagy 3-szor rámtelefonáltak, hogy ez meg az lemaradt az igényléskor, pótoljam. Pedig mindig rákérdeztem, biztos megvan minden, mindig az volt a válasz igen. Nagyon remélem, februárban végre megkapom már! Szerintem kérdezz utána, hogy mi van, lehet lemaradt valami (nekem pl. az adókártya másolata nem akart odaérni sehogy sem, pedig faxon is küldtem, postán is, valahol mindig elkallódott)

2010. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A férjem vitte el a papírt,még egyszer vissza is kellett mennie,mert asszem a tb kártyámat be kellett mutatni.Vagy adószám,nem tudom.Szóval elvileg rendben kéne hogy legyen,de rájuk szólok.Azért is jó lenne ha küldenék a határozatot,mert kisgyermekes bérletet is csak úgy tudok venni.MÁKot kell felhívni ugye?
2010. jan. 27. 08:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


Mi dec. 30-án igényeltünk meg mindent,és ma kaptuk meg asszem a gyest.

A gyors segélyt,meg a csp-t hamar elküldték.

Ja...azt elfelejtettem írni,hogy mi amúgy eléggé külenleges elbírálásban részesülhettünk,mert július 30-án szültem,és rá 5 hónapra mentünk csak be újra intézkedni,mert mikor előszőr ment a párom,akkor nagyon nagyon sokan voltak,és inkább feladta....

Itt sokan rémisztgettek minket,hogy nem fogunk semmit sem kapni,max 2 hónapot visszamenőleg,de nem így volt...!

Ja meg persze mellékesen sokan azt is írták,hogy ha eddíg megvoltunk nélküle,akkor nagyon meglehetünk szorulva.....Szóval sok a jó szándékú ember itt....


Amúgy 20 munkanapon belül megkéne hogy kapjatok mindent,amit igényeltetek!!!

2010. jan. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia mi nov 20án igényeltük és dec 3-ra már minden rajta volt a számlán.
2010. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek:én aug. 1-én szültem,és csak novemberben adtuk be.Az anyaságit nekem is küldték időben,meg a családi p.-t.Nekem is biztos azt mondanák,hogy biztos nem is kell a pénz.Igen,tényleg sok a jószándékú ember.Köszönöm mindenkinek.Holnap felhívom őket.
2010. jan. 27. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!