Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécsiek! Ajánlanátok nekem...

Pécsiek! Ajánlanátok nekem megbízható szülész-nőgyógyászt, akinek nem csak magánrendelése van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát tudom ajánlani Dr Labossa Gusztávot, nagyon sokan járnak hozzá, van magánrendelése és a kórházban a rendelésen is utol lehet érni, régen a kórházban szerdánként dolgozott a nőgyógyászaton.

Barátnőm nála volt magánrendelésen és nála is szült, teljesen meg van vele elégedve! Sokszor volt hogy nem a magánrendelésre, hanem a kórházba hívta be vizsgálatra és így nem kellett fizetnie se.

Én dr Farkas Bálintnál szültem, ő is nagyon aranyos és kedves orvos (habár azt "beszélik" róla h kicsit fáj ha megvizsgál mert nagy keze van. hát nekem nem fájt egyáltalán, tény hogy nem pici gyerek keze van, de nem is gigantikusan nagy)Nem fogadott dokim volt, hanem ügyeletes és a fogadott szülésznőm választotta őt nekem. Teljesen meg voltam vele elégedve! Amikor hazaengedett a kórházból, megadta a mobilszámát, és azt is mondta hívhatom ha van valami, meg a magánrendelésre is be tudok hozzá jelentkezni, de a kórházban is tudok járni hozzá vizsgálatra!

terhességem 36. hetében is kórházban voltam, akkor sok mindent beszéltek a kismamák a dokikról és akiről még jó tapasztalat volt a Várnagy dr

De a Halvax dr úr is nagyon jó orvos, egyébként osztályvezető a szülészeten. ő pedig úgy csinálja h a magánrendelésért kér pénzt azt hiszem 5 ezer körül, de a szülésért nem fogad el pénzt, mivel hogy a magánredelésen a kismama már kifizette a szülést is! szóval nagyon jó, hiszen szülés után az embernek van éppen elég dolog amire költi a pénzét.

remélem tudtam segíteni és ha lenne kérdésed írj nyugodtan

2011. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én azt az orvost tudom ajánlani,akinél egyetlen gyermekem szültem(eddig,de tervben a teso,és tuti nála szeretnék szülni ujra)

dr Hánzli János főorvos. az sztk rendelőben van minden nap rendelése,emellett persze magán is.mikor felkértem,akkor mondta h mehetek ide is-oda is.voltam magánrendelésén és az sztk-ban is nála.semmi külömbséget nem tapasztaltam ami a bánásmódot,precizséget illeti.

nagyon nagy szalmai multja van,egy tapasztalt,megbizható orvos.nem utyuli mutyulizik a kismamával,sokan ezért mogorvának tartják(csak mert nem ismerik,egy találkozás után itélnek)de az orvosnak nem is az a dolga.emellett a végén is sok támogatást kaptam tőle, végül császár lett sajnos,de ott is minden rendben volt.

2011. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!