Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miskolcon van megbízható...

Miskolcon van megbízható belgyógyász endokrinológus, akinek van magánrendelése? Magánrendelésre kell külön beutaló?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat:)
2009. márc. 31. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már kétszer kerestem Szegeden, senki sem válaszolt. Szerintem magánrendelésre nem kell beutaló. Én a háziorvosom kérdeztem meg, hogy kit ajánl. Csak kicsit sokaltam a 7-8 ezer forintos vizitdíjat, ha egyébként sztk-ba is elmehetek ingyen.
2009. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Magánrendelésre nem kell beutaló de előzetes egyeztetés igen. Azért nem válaszol senki az ilyen kérdésekre mert nem sok embernek vannak ilyen jellegű porblémái és a legtöbb ember aki nem orvos vagy biológus nem tudja mit takar az endokrinológus. Milyen jellegű problémád van? Gyakran egy jó háziorvos is tud tanácsot adni kihez fordulj!
2009. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, én már kb. 10 éve járok pajzsmirígy alulműködés miatt endokrinológushoz, de meg kell hogy cáfoljam, azt hogy nem sok embernek van ilyen betegsége. Sajnos egyre többen vagyunk. Az én dokim egy rendelésen kb. 30-40 beteget fogad és 2-3 hónapra előre tudnak csak időpontot adni. Hideg élelemmel kell menni. A múltkor délelőtti rendelésen voltam, nem mentem direkt oda 8-ra, hogy ne kelljen annyit várni. 10-kor beadtam a papírjaimat és délután 3-kor kerülten sorra. Pár éve költöztem Szegedre, de még visszajárok Hmv-re a régi dokimhoz, ezért tettem volna fel a kérdést, amire nem kaptam választ. Biztos nem olvasta egy érintett sem.
2009. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!