Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái. Kinek...

Hasfájós babák anyukái. Kinek mi vált be, hogy csitítsa a hasfájást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hetes múlt. Elég hasfájós. Infacol-ból már 2 adagot kap, de így is hatástalan. Este elkezdi a sírást és kisebb-nagyobb szünetekkel egészen kora hajnalig tart nála. Masszírozom a pociját, körkörös mozdulattal, a lábait felnyomom, de ezek sem sikeresek.
2011. jan. 31. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
INFACOLT semmi képpen ne vegyél!!!!Mi jobban görcsöltünk tőle.Nekünk az eszpumizán cseppek válltak be meg a teljes diétás kaja míg szoptattam.De néh a lázmérőzés is segített.
2011. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ki kel tapasztalni. Próbáld még ki az espumisant,grape watert. De igazából csak az idő használ,általában 3hónapos kor után javul a helyzet. Az én kicsi lányom is nagyon hasfájós volt,és semmi nem használt csak az idő. 4hónapos kora körül kezdett javulni a helyzet,addig se éjjel se nappal nem volt.

11hónapos kislány anyukája.

2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a Gripewater és a rezgős babaszék vált be!!! Ezzel a kombinációval elaludt gyorsan:)
2011. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Lanyomnak a gripe water + melegvizes palack es lazmerozes valt be.

Sajnos kisertetezni kell :S

2011. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos azért mert az első hozzászóló babájának nem volt jó az Infacol attól az én kisbabámnak még igen...


Mi is sok mindent kipróbáltunk mire rájöttünk mi a jó, nem valószínű, hogy te is rátalálsz a megoldásra az első próba után...

2011. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Infacol, espusisan csepp. vettünk angolvizet is, az is jó volt, de nagyon utálta kisfiam (megkostoltam én is, meg is értettem). Többet nem is vettem, maradtam az első kettőnél. Igazából ezt ki kell kisérletezni.
2011. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, azért adj időt az infacolnak. Nekünk se rögtön hatott.
2011. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is mindent kipróbáltunk. Amikor egy hónapos lett, akkor kapott Gripe Water-t (előtte Espumisan, Infacol, homeopátia), tíz hetes volt, amikor a borostyán láncot és az Adamo hintát megvettük. Egy-két nap múlva már nem fájt a hasa...azóta se. Nem tudom melyik használt, vagy egyébként is elmúlt volna, de én a hintára esküszöm :D.
2011. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!