Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan bírjam ki a kórházban...

Hogyan bírjam ki a kórházban azt a 3-5 napot a kisfiam nélkül?

Figyelt kérdés
Egyre jobban félek, hogy nemsokára be kell mennem szülni, és több napig nem fogom látni az egy éves fiamat. Egyszerűen olyan elképzelhtetetlen, hiszen egy éve össze vagyunk nőve, nagyon fog hiányozni. A páromnak írtam egy papírt, hogy mit hogyan kell csinálni vele, és beleírtam, hogy ragaszkodom hozzá, hogy mindennap behozza, csakhát közben jött ez a fránya influenza járvány, és természetesen tudomásul kell vennem, hogy nem jöhetnek majd be. Nem tudom, hogy a kisfiam hogy fogja bírni, de én rettegek ettől az időszaktól. Ugyanakkor furcsa bűntudatom is van, mert mintha az új jövevény nem hatna meg ennyire. Szóval nem azzal foglalkozom elsősorban, hogy de jó, hogy jön, és de várom a vele való találkozást, hanem az foglalkoztat, hogy a kisfiam hiányozni fog. Normális vagyok egyáltalán?
2009. febr. 7. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális vagy! Ahogy írod, eddig kisfiad töltötte ki az életedet. Nagyon nehéz lehet tőle távol lenni, főleg, ha eddig még nem voltatok külön semennyi ideig sem. Nálunk 2 és fél év van a két középső gyerek között. Emlékszem, amikor a kisebbet szültem, én is nehéz szívvel hagytam ott a "nagyokat". Pedig minden nao bejöttek hozzánk a kórházba! Én úgy próbáltam könnyíteni a nagyoknak a dolgot, hogy minden nap küldtem haza nekik valami apróságot a kistesó nevében:) Ők pedig a mamával és apával mindig rajzoltak nekünk valamit.Természetesen ők is jöttek értünk apával, amikor végre mehettünk haza!! Hidd el, ha megszületik a pici, őt is ugyanúgy fogod majd szeretni, mint a kisfiadat! Amikor a kezedben tartod, egészen más lesz! Ne legyen bűntudatod, hiszen eddig csak ti voltatok egymásnak ketten. Nagyon nehéz lehet elhinni, hogy még egy valaki befér majd a "csapatba". A szeretet pedig annál erősebb, minél több felé kell kivetítemi.:-)
2009. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!